Son Dakika

Dünya Kupası Elemeleri | İtalya İsviçre maçı hangi kanalda, canlı yayın ne zaman, saat kaçta?

A A

12.11.2021 - 17:59 Son Güncelleme:

İtalya İsviçre maçı C grubunda liderlik yarışı veren iki takımı karşı karşıya getirecek. 14 puana sahip iki takım arasında İtalya 2 averajla önde bulunuyor. İsviçre’ye her türlü galibiyet liderlik koltuğu imkanı sağlayacak. Peki, İtalya İsviçre maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta?

Dünya Kupası Elemeleri | İtalya İsviçre maçı hangi kanalda, canlı yayın ne zaman, saat kaçta?

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nde İtalya ve İsviçre karşı karşıya geliyor. Hakem Anthony Taylor’ın yöneteceği maç öncesi iki takım da muhteşem istatistiklere sahip.

İtalya son 39 maçında sadece 1 kez yenilirken bu yenilgiyi de 10 kişi kaldığı İspanya maçında aldı. İsviçre ise son 17 maçında sadece 1 kez kaybetti ve bu yenilgiyi İtalya’ya karşı aldı.

İkili rekabette ise son 8 maçında 7’si beraberlikle sonuçlandı. Maç öncesinde İtalya 14 puan 11 averajla ilk sırada yer alırken, İsviçre 14 puan 9 averajla ikinci sırada bulunuyor.

İTALYA İSVİÇRE MAÇI HANGİ KANALDA, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

DKE Avrupa Elemeleri mücadelesi 12 Kasım 2021 Cuma günü oynanacak. Mücadele saat 22:45’te başlayacak. Maçı canlı olarak izlemek isteyen futbolseverler karşılaşmayı S Sport ekranlarından canlı olarak izleyebilecekler. Galip gelen takım büyük ölçüde ilk sırayı garantileyecek.