Son Dakika

Jahrein kimdir, kaç yaşında? Jahrein gerçek adı ne?

A A

14.11.2021 - 17:06

Twitch yayıncısı Jahrein popüler yayın uygulaması üzerinden belirli aralıklarla yayın açarak takipçileriyle sohbetler gerçekleştiriyor. Peki, Twitch Türkiye’de en uzun süredir yayın yapan isimlerden olan Jahrein kimdir, kaç yaşında? Twitch yayıncısı Jahrein’in gerçek adı ne?

Jahrein kimdir, kaç yaşında? Jahrein gerçek adı ne?

Son dönemde farklı konular üzerine yaptığı açıklamalarla da gündem olan Jahrein, sosyal medyayı aktif olarak kullanan fenomenler arasında bulunuyor. Twitch yayıncısı olan Jahrein Twitter hesabı üzerinden genel yorum ve siyasi paylaşımlar da paylaşıyor.

JAHREİN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, GERÇEK ADI NE?

Gerçek adı Ahmet Sonuç olan yayıncı Twitch’te Jahrein mahlasını kullanıyor. 1988 İstanbul doğumlu olan Jahrein, okul yıllarının ardından Polonya’ya yerleşmiş ve bir süre burada kalmıştı. Youtube yayıncılığının popüler olmaya başladığı dönemlerde önce Youtube’a ardından da Twitch’e içerik üretmeye başlayan Jahrein bir süredir Twitch uygulamasının Türkiye’de en fazla izleyiciye ulaşan hesapları arasında bulunuyor.

Youtube’da 524 bin aboneye sahip olan Jahrein, Twitter’da ise 604 bir takipçiye sahip. Twitch’te uzun yıllar yayıncılık yapan Ahmet Sonuç, Instagram’da ise kısa süre önce 423 bin takipçiye ulaştı.