Juitox, sevmediğiniz tatları size sevdirecek

Juitox, sevmediğiniz tatları size sevdirecek

Juitox, şehrin hızlı temposunda vakit kaybettirmeden, sağlıklı bir şekilde vücudun toksinlerden arınması ve yeniden yapılanması için taze, doğal ve katkısız sebze-meyve suları hazırlıyor.

Formülleri sağlık koçları tarafından oluşturulan Juitox'lar, soğuk sıkım yöntemi ile sebze ve meyvelerin zengin besin değerlerini kaybetmeden özenle üretiliyor. Juitox'lar hem detoks programlarında içilebiliyor, hem de yemek yanında lezzetli bir içecek ya da sağlıklı bir öğün olarak tercih edilebiliyor.


Juitox'un kurucusu Eftal Gözlemecioğlu, Manisa'da aile işi tarım ile ilgilenirken bir hayalinin olduğunu ve İstanbul'da çalışırken sağlıklı beslenmeye devam etme isteği üzerine bu hayalinin hayat bulduğunu belirtiyor. Juitox'un diğer kurucusu Ayhan Sertel, şehir hayatına yüksek iş temposu da eklenmesi sonucunda düzensiz ve sağlıksız bir döneme girdiğini, bu yaşam tarzı sağlığını ve fiziksel görünümünü olumsuz etkilediğini söylüyor. İşte tam bu noktada sağlıklı bir yaşam için yolları kesişen Eftal ve Ayhan, sebze ve meyvelerin iyileştirici gücünü kendilerine bir çare olarak gördüklerini ve yaşadıkları değişim sonucunda sebze ve meyvelerin iyileştirici gücüne inandıklarını belirtiyor.


Sağlık ve lezzet peşinde olanlara ıspanak, salatalık, pancar gibi sebzeleri; ananas, armut ve elma gibi meyveleri birleştiren Juitox, kişiye özel arınma programları hazırlıyor. Juitox herkesi sebze ve meyve devrimine davet ediyor.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS