Jurassic Land'den çocuklara Cumhuriyet Bayramı sürprizi

Jurassic Land'den çocuklara Cumhuriyet Bayramı sürprizi

Dünyanın en büyük dinozor eğlence parklarından biri olan İstanbul'daki Jurassic Land, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla tüm çocukları dinozorların büyülü dünyasına ücretsiz olarak yolculuğa çıkaracak.

Jurassic Land 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda tüm çocukları dinozorların gizemli dünyasını keşfetmeye davet ediyor. İstanbul Bayrampaşa'daki Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'nde bulunan Jurassic Land, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla çocuklara önemli bir sürpriz hazırladı.


Dinozorların Kayıp Dünyası


Soyları 65 milyon yıl önce tükenen ve gezegenimizin en görkemli canlılarından olan dinozorların gizemli dünyasına yolculuk yapmak isteyen çocuklar; Türkiye'nin ilk ve tek, Avrupa'nın ise en büyük dinozor parkını ücretsiz olarak ziyaret edebilecek.Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93. yıldönümü anısına bu haftadan başlayarak 30 Kasım 2016 tarihine dek aileleriyle birlikte gelen çocuklar Jurassic Land'i ücretsiz gezebilecek.


Dinozorlar dönemine yolculuk


Eğitim ile eğlenceyi birleştiren "Edutainment" konseptiyle tasarlanan ve 10 bin metrekarelik alana kurulan Jurassic Land'de; 70 dinozorun birebir ölçekteki hareketli maketleri, benzersiz bir müze, Türkiye'nin en büyük 4 boyutlu ve 6 efektli sineması, eğlenirken öğrenme imkanı sunan laboratuvar, Show Garden, Jura Teras Cafe ve özel ürünlerin yer aldığı mağaza bulunuyor.


Rehberler eşliğinde parkı gezen ziyaretçiler, dinozorların doğumundan yaşamlarının tüm evrelerine dek her türlü bilgiyi edinirken, dinozor yumurtaları ve dinozor iskeletlerini görme şansı buluyor. Dinozor iskeletleri ve yumurtalarının dev bir mağara etrafında sergilendiği müzede ise çocuklar için rehberler eşliğinde kazı yapma imkanı bulunuyor.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS