Karavan Seyahatinde Konforu İsteyenlere Sönmezler Caravan

Karavan Seyahatinde Konforu İsteyenlere Sönmezler Caravan

Karavan Seyahatinde Konforu İsteyenlere Sönmezler Caravan

Karavan seyahati özellikle yaz aylarında otel, konaklama alanı bulmaya gerek kalmadan muhteşem manzaralı bir alana aracınızı çekip, harika bir tatil keyfi yaşayabilmeniz için idealdir.

Karavan seyahatinde öncelikli tercihiniz, her zaman için konfordan yana olmaktadır. Size en iyi hizmeti sunacak Sönmezler Caravan ile tatiliniz, bambaşka olur.

Güven ve Kalite ile Sunulan Hizmetler

Sönmezler Caravan 1989 yılında çıktıkları bu yolculukta, en önemli hedefleri yalnızca kaliteli markaları sunmak değil markaları sunarken müşteriyi de her daim memnun etmektir.

- Kalite

-Güven

-Yapılan çalışmalardaki titizlik

-Müşteri ile olan her zaman için sevgi ve saygı iletişimi, öncelikle prensipleridir. Bu prensiple büyük başarılara imza atmışlardır.

Atmış oldukları en büyük başarı ise Avrupa'da tanınan, bilinen bir şirket konumunda olmaları. Avrupa'daki bu yolculuklarını Türkiye'deki karavan severler içinde buluşturan marka, İstanbul, Ankara ve Nevşehir’de markanın satışını aynı zamanda servisini yapma hizmeti vermektedir. Burada çalışan yetkili ekipleri, müşteri memnuniyetini üst noktalarda tuttuğu gibi yaptıkları çalışmalarda da kaliteye-güvene önem veriyor. Bu yüzden, çoğu karavan piyasasında ilk aklına gelen markadır.

Otomotiv Sektöründe Ön Plana Çıkan Firma

Otomotiv sektöründe yurt içi ve yurt dışı çalışmaları ile ön plana çıkan Sönmezler Caravan hem başarıları hem de araçlarındaki muhteşem tasarımları ile karavan sektöründe tercih edilmektedir.

Araç içeriğindeki tasarımlar, sunulan incelikler, müşteri ile 7/24 iletişim, koşulsuz birebir değişim, yerinde ve hızlı kurulum gibi her türlü çalışma gerçekleştiriliyor.