Son Dakika

MasterChef Hamza kimdir, geri mi döndü? MasterChef Hamza Mercimek kaç yaşında, nereli?

A A

16.11.2021 - 00:01 Son Güncelleme:

MasterChef Hamza’nın kim olduğu merak ediliyor. MasterChef Türkiye'de ana kadro için elemeler devam ediyor. MasterChef Ana Kadro öncesi elemelerde Hamza dikkat çekti. Peki ama MasterChef Hamza Mercimek kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte MasterChef Hamza Mercimek instagram bilgileri...

MasterChef Hamza kimdir, geri mi döndü? MasterChef Hamza Mercimek kaç yaşında, nereli?

MasterChef Hamza Mercimek, MasterChef Türkiye 2021 ana kadroya dahil olmak için rakiplerinden farklı tatlar yapmaya çalışıyor. Tavırlarıyla ve yaptığı yemeklerle gündem olan MasterChef Hamza, jürinin de dikkatini çekti. Peki ama MasterChef Hamza kimdir? 

MasterChef Hamza kimdir?

MasterChef Hamza Mercimek üçlü düellolarda dikkat çekti. MasterChef Hamza 24 yaşındadır. MasterChef Hamza aslen Bolulu olup yarışmaya İstanbul'dan katıldı. Ailesinin de yemekle uğraştığını ifade eden Mercimek, Karaköy'de çalışıyor. Instagram hesabı @hamzamercimekk'tir. İkinci ilk 5 için mücadele eden yarışmacılar arasında ana kadro için rekabet ediyor.
 
MasterChef yarışmasının 26 Eylül 2021 akşamı yayınlanan bölümünde eleme gecesi heyecanı yaşandı. MasterChef Türkiye'ye veda eden isim Hamza oldu.