Son Dakika

On Numara 12 Kasım 2021 sonuçları bugün canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com sayfasında!

A A

12.11.2021 - 10:05 Son Güncelleme:

12 Kasım 2021 On Numara sonuçları bugün canlı yayında 22 şanslı numarayı gösterecek. Bu şanslı numaralar içerisinden 10 tanesini doğru tahmin eden talihli adayları büyük ikramiyenin sahibi olacaklar. Peki, On Numara 12 Kasım 2021 sonuçları ne zaman, saat kaçta millipiyangoonline.com sayfasında yer alacak?

On Numara 12 Kasım 2021 sonuçları bugün canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com sayfasında!

Talihli adaylarının tutturma ihtimalinin en yüksek olduğu şans oyunu çekilişi On Numara bugün canlı yayında büyük ikramiyenin isabet ettiği numaraları gösterecek. Peki, 115 bin 414 liralık devirli ikramiye tutarı bulunan On Numara’da çekiliş ne zaman olacak?

12 KASIM ON NUMARA SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Heyecanla beklenen şans oyununda çekiliş saat 20:00’da başlayacak. Talihli adayları çekilişi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilecek. Yaklaşık 10 dakika sürecek olan çekilişin tamamlanmasının ardındansa bilet sorgulama işlemlerine geçilecek. Bilet sorgulama ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

Bu oyunda şansını denemek isteyen kişiler en yakın bayi aracılığıyla On Numara oyununu oynayabilirler. İşaretlenen 10 numaradan 6 veya daha fazlası doğru bilinir, ya da kuponda hiçbir rakam doğru bilinemezse kupon ikramiye kazanır.

İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında talihli adaylarına duyurulacak.