Son Dakika

On Numara 29 Kasım 2021 sonuçları ne zaman, saat kaçta Milli Piyango Online’da yer alacak?

A A

29.11.2021 - 17:43 Son Güncelleme:

29 Kasım 2021 On Numara sonuçları için bugün canlı yayında çekiliş gerçekleştirilecek. Şans oyunu tutkunları çekilişi canlı olarak izleyebilecekler. Peki, On Numara 29 Kasım 2021 sonuçları ne zaman, saat kaçta Milli Piyango Online sayfasında yer alacak?

On Numara 29 Kasım 2021 sonuçları ne zaman, saat kaçta Milli Piyango Online’da yer alacak?

Yeni haftanın ilk çekilişin bugünkü On Numara şans oyunu olacak. 29 Kasım’da yapılacak çekilişte talihli adayları 22 numara içerisinden 10 tanesini doğru tahmin etmesi durumunda büyük ikramiyenin sahibi olacaklar. İşte çekilişe ait tüm detaylar…

29 KASIM ON NUMARA SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Heyecanla beklenen şans oyununda çekiliş saat 20:00’da başlayacak. Talihli adayları çekilişi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilecek. Yaklaşık 10 dakika sürecek olan çekilişin tamamlanmasının ardındansa bilet sorgulama işlemlerine geçilecek. Bilet sorgulama ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

Bu oyunda şansını denemek isteyen kişiler en yakın bayi aracılığıyla On Numara oyununu oynayabilirler. İşaretlenen 10 numaradan 6 veya daha fazlası doğru bilinir, ya da kuponda hiçbir rakam doğru bilinemezse kupon ikramiye kazanır.

İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında talihli adaylarına duyurulacak.