2018 Subaru Crosstrek fotoğrafları

Subaru Crosstrek hem kompakt hem de genişlik isteyen sürücülere hitap ediyor. 2018 modeli ABD için uygun bir fayatla gelecek olan aracın Türkiye'deki durumuyla ilgili henüz net bir gelişme yok.Seyahati sevenler kompakt araç isteyip ama geniş yere ihtiyaç duyanlar için Subaru’nun klasik Boxer motorlu teknlojinin son versiyonuyla donatılmış Subaru Crosstrek özellikle Amerika için uygun fiyatla yollara çıkacak.
Subaru Crosstrek önceki versiyona göre daha geniş tasarlanmış.
2018 Subaru Crosstrek, Subaru’nun yeni tasarım dili “Dynamic x Solid” ile tasarlanan ikinci aracı.
Gelişmiş Multimedya özellikleri, Bluetooth eşleştirmesini basitleştirmek için standart Apple CarPlay ve Android Auto bağlanabilirliği ve Yakın Alan İletişimi geliştirilmiş.
Subaru WRX ve WRX STI’de ilk lanse edilen Aktif Tork Vektörleme Aktifliği şimdi tüm donanım versiyonlarında standart olarak sunulmuş.
Subaru Crosstrek’in yeni dış dizaynı, Sbarunun imzası niteliğinde altıgen ızgarası ve şahin farını daha tok bir yapı üzerine inşa edilmiş.
Güçlü tasarım iç dizayn da da vurglanmış. 2018 Crosstrek, 104.9″ bir uzunluğa erişmiş. Dingil mesafesi, 1.2″

Yeni Crosstrek eskisine nazaran daha uzun. 60/40 oranında katlanabilir koltuk sırtlığı ve daha geniş arka kapak açma özelliği ile 2018 Subaru Crosstrek, daha fazla eşya için bagaj alanına sahip.
Yeni Subaru Crosstrek’te Boxer motor ve Simetrik sürekli dört çeker sistemi ile birlikte sunulacak. EyeSight Sürücü Yardım Teknolojisi daha da geliştirilmiş olarak sürücünün sanki co-pilotu gibi çalışabilecek.

Lineartronic CVT (sürekli değişken şanzıman) ile tüm donanım seviyelerinde standart olarak gelecek. Bu teknoloji kaygan yüzeylerde ve dik eğimler üzerinde daha iyi bir tekerlek kontrolü sağlamak için sürücüyle seçilebilen X Moduda içeriyor.

Subaru Crosstrek 2.0 litrelik 4 silindirli Boxer motorunun gözden geçirilmiş bir versiyonu, hem performansı (şimdiye kadar 152 hp) hem de 148) artırmak için doğrudan yakıt enjeksiyonu ve diğer geliştirmeler ile birlikte geliyor.
EyeSight sistemi Adaptif Hız Sabitleme Kontrolü, Otomatik Ön Çarpışma Frenleme ve Şerit Gidiş ve Saldırı Uyarısı gibi önemli güvenlik özellikleri içeriyor. Çizgi takip asistanı ve Arka Çapraz Trafik Uyarısı bulunan Kör Nokta Algılama da diğer güvenlik özellikleri arasında.
Ayrıca, araç yönlendirilirken eğrileri aydınlatabilen Direksiyon Duyarlı Farlar ve yüksek huzmeli farları sürüş şartları dahilinde otomatik olarak devreye girebiliyor. Standart donanım olarak, ön koltuk yan darbe hava yastığı, yan perde hava yastıkları ve sürücü hava yastığı dizini içeriyor.
Subaru Crosstrek Yakıt Tüketimi 100km’de ortlama 6,3 lt/Km Karbon emisyonuda 146 G/km

Subaru Crosstrek başlangıç fiyatı (Amerika’da 2.0 Başlangıç modeli)21.795 USD şeklinde fiyatlandırılmış.
Türkiye’de henüz 2018 modelin fiyatı belli değil.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS