Oya Aydoğan'ın oğlu konuştu

A A

15.05.2016 - 15:36 Son Güncelleme: | Haber Kaynağı: DHA

Tedavi gördüğü hastanede bu sabah hayatını kaybeden sanatçı Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğan, annesinin cenaze törenine ilişkin açıklama yaptı. Aydoğan, "Bütün sevenlerini bekliyoruz" dedi. Ünlü sanatçı için ikindi vakti Levent Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Ulus Mezarlığı'na defnedilecek.

Oya Aydoğan'ın oğlu konuştu

Cenaze programını ünlü sanatçının oğlu Gurur Aydoğdu açıkladı. Hastane önünde bekleyen gazetecilerin yanına gelen Gurur Aydoğdu, "Eminim ki Türkiye'nin çok sevdiği, benim de en değerlim Oya Aydoğan'ım bir haftadır verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Bütün sevenlerini cenaze törenine bekliyoruz" dedi.

Oya Aydoğan hayatını kaybetti

Ünlü sanatçı için yarın saat 14:30 da Cemal Reşit Rey Kongre salonunda anma töreni düzenlenecek. Törenin ardından Levent Camii'nde kılınacak cenaze namazından sonra Ulus Mezarlığı'nda defnedilecek.

Bülent Ersoy Oya Aydoğan'ın ölümünü habercilerden öğrendi

Oya Aydoğan'ın ölümü ünlüleri yasa boğdu

Annesinin Ulus Mezarlığı'nda defnedilmesinin kendi isteği olduğunu söyleyen Gurur Aydoğdu, "Çok değerli bir insandı. Yardımseverdi. Hastalık çok ani geldi. Ameliyattan güçlü çıktıktan sonra aslında ümitlerim yeşermişti. Ancak bir hafta sonucunda bu kötü haberi aldık. İnşallah mekanı cennet olur" diye konuştu.