Son Dakika

POMEM 28. dönem başvuru tarihi ne zaman? 2022 POMEM başvuruları hangi tarihte?

A A

11.11.2021 - 09:05 Son Güncelleme:

POMEM 27. dönem mülakat sonuçlarının açıklanmasının ardından istediği puanı elde edemeyen adaylar POMEM 28. dönem başvuru tarihleri ile ilgili bilgileri araştırmaya başladı. Peki, 2022 POMEM 28. dönem başvuruları ne zaman yapılacak?

POMEM 28. dönem başvuru tarihi ne zaman? 2022 POMEM başvuruları hangi tarihte?

POMEM 28. dönem başvuruları için geri sayım başladı. Kısa süre önce açıklanan 27. Dönem mülakat sonuçları sonrasında adaylar atama puanlarına ulaştı. İstediği ya da beklediği puanı elde edemeye adaylar ise yeni dönem başvurularının hangi tarihte başlayacağını araştırmayı sürdürüyor. İşte detaylar…

POMEM 28. DÖNEM BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

28. Dönem POMEM başvuru tarihleri ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Önceki yıl 27.Dönem POMEM başvurusu aralık ayında alınmaya başlanmıştı. 28.Dönem POMEM başvurularının da bu yıl aralık ayında başlaması bekleniyor.

Jandarma bekçi alımı ne zaman?

Jandarma bekçi alımı ne zaman?

Konuya ilişkin son dakika açıklamaları için Polis Akademisi Başkanlığı’nın duyurular sayfası güncel olarak takip edilebilir. Yapılacak açıklama sonrasında başvuru tarihleri, sözlü sınav ve yazılı sınav ile ilgili detaylı bilgiler netleşmiş olacak. Başvuruda bulunmak isteyen adayların açıklamaları dikkatle okuyarak eksiksiz bir biçimde tamamlaması gerekiyor.