Recep Sert baba oldu

Recep Sert baba oldu

2013 yılında yüz ve çene nakli yapılan Recep Sert baba oldu.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibi  tarafından 18 Temmuz ve eşi Esma  Sert, bebek heyecanı yaşıyor. Çiftin, İnegöl Devlet Hastanesinde bir kız bebeği  oldu. "Hira" ismi verilen bebeğin, 3 kilo 700 gram olduğu bildirildi. 
Recep Sert, bebeklerinin sağlıklı şekilde dünyaya geldiğini söyledi. Çok mutlu olduklarını ifade eden Sert, "Çok  heyecanlıyım. 3 yıl önce bugünleri yaşayacağım aklıma bile gelmezdi. Hayatım  nakille değişti. Mutlu bir evlilik yaptım. Bugün de kızımızı kucaklamanın mutluluğunu yaşıyorum" dedi.
 
Bursa'nın İnegöl ilçesinde temizlediği tüfeğin ateş alması sonucu  yüzünden yaralanan Recep Sert'e 18 Temmuz 2013'te Akdeniz Üniversitesi  Hastanesinde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi  Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibi tarafından yüz ve çene nakli gerçekleştirilmişti.
 
Naklin ardından sağlığına kavuşan Sert, 21 Arallık 2014 tarihinde  nişanlısı Esma Akyurt ile Bursa'nın İnegöl ilçesinde düzenlenen törenle dünya  evine girmişti.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS