Ruhsal bioenerji şifacısı "John of God"a yolculuk

Ruhsal bioenerji şifacısı "John of God"a yolculuk

Bütün dünyada ünlülerin, kralların, kraliçelerin, devlet başkanlarının ve dünya jet sosyetesinin düzenli olarak gittiği ruhsal bioenerji şifacısı John Of God'un özel merkezine ziyaret gerçekleşecek.

Her yıl dünyadan binlerce insan, akın akın ünlü şifacı John of God'ı ziyarete Brezilya'ya gidiyor. Gerçekleştirdiği psişik şifalandırma çalışmalarıyla tanınan John Of God’un özel merkezinde ziyaret edileceği Brezilya turu 11 Haziran - 17 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Brezilya’nın ünlü kristal madenleri üzerine kurulan bu özel arınma ve şifa merkezine düzenlenen tur, ziyaretçilere John Of God tarafından Son of Casa de Dom İnacio ünvanını alan ilk, Oprah’tan sonra John of God ile ilk kez röportaj yapan ve John of God Şifanın Eli kitabının yazarı Can Aydoğmuş liderliğinde gerçekleştiriliyor. Aydoğmuş'a John of God'un merkezinde uzun yıllardır yaşayan rehberler eşlik ediyor.

Türkiye’de John of God tarafından onaylı ilk grup lideri, ünlü kişisel gelişim ve enerji uzmanı, Evliyalar ve Yücelerle Yaşamak, Şifanın Eli ve Düşle İnan Yaşa kitaplarının ödüllü yazarı Can Aydoğmuş’un br öğretmen olarak katıldığı, tamamen Sıradışı Kıtalar organizasyonu olarak düzenleniyor.

Pek çok ünlü isim ziyaret ediyor

Dünyanın sayılı özel yerlerinden biri olduğuna inanılan John Of God’un spiritüel arınma ve şifa merkezine gidenler burada meditasyon yapıyor, özel enerjilerin aktive olduğu masajlara katılıyor, spiritüel törenlerle ruhsal, bedensel ve zihinsel bir arınma yolculuğu yaşıyor. Merkezi bugüne kadar Peru Cumhurbaşkanı’ndan Oprah Winfrey’e kadar pek çok ünlü ismin ziyaret ettiği biliyor.

John of God 60 yıldan daha uzun süredir kanser, MS, felç, evlenemeyen, iş hayatında mutsuz olan, maddi ve manevi sorunlar yaşayan birçok insanın hayatına dokunuyor.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS