Sabrina dizisinin yıldızının yeni işi duyanları şaşırtıyor

Bir döneme damgasını vuran gençlik dizisi Sabrina'nın Harvey'i Nate Richert, sosyal medya hesabından oyunculuktan uzaklaşmasını ve şu anki işini açıkladı.Sabrina dizisi 90'lı yıllara damgasını vurmuş, dizinin Harvey'i Nate Richert o dönem genç kızların yoğun ilgisiyle karşılaşmıştı.
Ünlü oyuncu Sabrina'nın ardından birkaç dizide daha oynadı sonrasında ise gözlerden uzak bir yaşam sürdü, müzisyenlik yapmaya başladı.
Richert, sosyal medya hesabından geçtiğimiz günlerde açıklamada bulundu.
Ünlü oyuncu, hem görünümüyle hem de açıklamalarıyla şaşırttı. Richert, "Yakşaşık 8 yaşımdan beri yani 32 yıldır aktörlük yaptım. Bunlar içerisinde başarılı filmler çıkarttığım için de çok mutluyum. Ancak şu an faturalarımı ödeyebilmek için pek çok iş yapıyorum. Şu anda faturalarımı ödeyebilmek için hem bakım görevlisi, hem hizmetli, hem de marangozum. Aklımı korumak için de şarkı yazıyorum" dedi.
"Aktörler çok nadiren iş güvenliğine, tutarlı çalışmaya, kaliteli sağlık hizmetine, makul bir emekliliğe sahip" diyerek de oyunculuk şartlarının sanıldığı kadar kolay olmadığını belirtti.
Açıklamanın ardından aktöre pek çok destek mesajı geldi.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS