Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direk Bağlanma: 2021 Samsung Müşteri Hizmetlerine Direk Ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

A A

24.11.2020 - 16:59

Teknoloji devi haline gelen Samsung firmasının Müşteri Hizmetlerini aradığınızda doğrudan temsilci ile görüşmek oldukça zor. Müşteri potansiyeli oldukça yüksek olan Samsung Müşteri Hizmetlerini aradığınızda sizlere sunmuş olduğumuz yöntemleri takip ederek temsilci ile direk görüşme sağlayabilirsiniz. 

Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direk Bağlanma: 2021 Samsung Müşteri Hizmetlerine Direk Ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

Samsung Müşteri Hizmetleri

Samsung 1938 yılında Güney Kore'de kurulan bir markadır. Çeşitli şirketlerin bir araya gelerek kurduğu firmanın adı Korece bir kelime olan hanja’dan gelmektedir. Hanja ise Türkçeye çevrildiğinde üç yıldız demektir. Firmanın bu üç yıldızı ise büyük, güçlü ve sınırsız kalite anlamı taşımaktadır.

Bilinenin aksine marka ilk kez piyasaya çıktığında teknolojik ürünler değil sebze, meyve ve kurutulmuş balık ticareti yapmaktaydı. İlerleyen zamanlarda ise gıda sektörüne tamamen geçiş yapmıştı. 1970'li yılların başında ise sanayi endüstrisine yönelmiştir. Günümüzde de elektronik alanında akla gelen markalardan birisi olmuştur.

Samsung her alanda elektronik eşyalar tasarlamaktadır. Bunlardan başlıcası ise pek çok insanın severek kullandığı akıllı telefonlardır. Her geçen gün yeni bir modelle piyasaya giren Samsung akıllı telefonlar markanın ünvanını koruyarak gelişmektedir. Samsung teknoloji anlamında üstün başarılara imza atarak en gelişmiş ürünleri piyasaya sunmaktadır.

Dünya genelinde 370 bin kişi Samsung akıllı telefon kullanmaktadır. Bunun haricinde firma elektronik ürünleri ile de bir dünya markasıdır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, bilgisayar, tablet gibi pek çok alanda geniş ürün yelpazesine sahiptir. Böyle olunca müşteri potansiyeli de oldukça yüksektir. Herhangi bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda Samsung Müşteri Hizmetlerine ulaşmanın ne denli zor olduğu görülmektedir.

Pek çok kişi karşılaştığı sorunlar karşısında Samsung Müşteri Hizmetlerini aramakta fakat çoğu kez saatlerce bekleyerek zaman kaybetmektedir. Bunu önlemek adına bizde, sizlere Samsung Müşteri Hizmetlerine direkt olarak bağlanabilmeniz için bazı taktikler sunacağız.

Samsung Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanmak

Samsung Müşteri Hizmetlerine direkt bağlanmak istiyorsanız önce çalışma saatlerini bilmeniz gerekmektedir. Samsung Müşteri Hizmetleri sabah 08:00 ve 20:00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasında Samsung Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca Samsung Müşteri temsilcisine ulaşmak için aramanız gereken numara 444 7 711'dir.

Marka dahilinde yaşamış olduğunuz sorunları, istek ve şikayetlerinizi belirtmek için farklı kategoriler bulunmaktadır. Sesli yanıt sistemi ile vakit kaybetmek istemiyorsanız;

Akıllı telefonları için yaşamış olduğunuz sorunlar için 1’i

Elektronik ve beyaz eşya kurulumları için 2'yi,

Elektronik eşyalar için 3’ü,

Beyaz eşyalar için 4’ü

Tablet bilgisayar ve diğer bilgisayarlar için 5'i tuşlamanız gerekmektedir.

Tuşlama yaptıktan sonra sistem üzerinden size yöneltilen adımları takip ederek Samsung Müşteri Hizmetlerine direkt bağlanabilirsiniz.

Samsung Müşteri Hizmetleri Diğer Seçenekler

Samsung gibi bir müşteri potansiyeliniz varsa pek çok farklı ulaşım seçenekleri kullanmanız gerekmektedir. Maalesef çağrı merkezleri ile kısa zamanda görüşmek pek de mümkün olamayabiliyor. Hatların yoğun olmasından dolayı temsilci ile direkt görüşme sağlamak için uzun zaman beklemek zorunda kalabiliyorsunuz. Bu yüzden farklı yöntemlerle de siz değil, temsilcinin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

Samsung müşteri hizmetlerini arayan kullanıcıların en çok karşılaştığı problemlerin başında donan ve bozuk gelen teknolojik ürünler, geri iade, şikayet, klonlanmış İMEİ numaraları gibi problemler yer alıyor. Bunlar kendi kendinize çözüm bulabileceğiniz durumlar değil. Doğal olarak Samsung Müşteri hizmetlerini arama ihtiyacı hissediyorsunuz. Fakat diğer yandan temsilcinin sizi aramasını da sağlayabilirsiniz. Bunun için Samsung iletişim formunu doldurabilir ya da Samsung canlı destek üzerinden diret olarak sesli yanıt sisteminde zaman kaybetmeden temsilci ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Samsung Online İşlemler

Samsung TR ve Samsung mobil uygulaması üzerinden de pek çok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyaları takip edebilir, destek bölümünden şikayet, öneri, bilgi alımı yapabilir, satış taleplerinden e-posta gönderebilir ya da teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca ürünleri görebilir, iş ve endüstriyel çözümleri araştırabilir ve sosyal medya sayfaları üzerinden de yine iletişime geçebilirsiniz.