Selena Gomez: Telefonumda Instagram yok

3 yıl boyunca Instagram'ın en çok takipçisi olan ünlüsü ünvanını taşıyan ancak daha sonra sosyal medya hakkında eleştirilerde bulunan Selena Gomez'den itiraf: Telefonumda Instagram uygulaması yok paylaşımlarını başkasının cihazından yapıyorum.Doğum günü paylaşımıyla sadece 13 dakikada Instagram’da “en kısa sürede 1 milyon beğeni alan kullanıcı” rekorunun sahibi olan, aynı zamanda üst üste 3 yıl boyunca en çok takipçisi olan isim ünvanını elinde tutan Selena Gomezsosyal medya eleştirilerine devam ediyor. 
2018 sonunda sosyal medya hesaplarını 4 ay boyunca kapatan ve 2019'da Instagram'a geri dönen Gomez önceki gün sunuculuğunu Kelly Ripa ve Ryan Seacrest'ın üstlendiği bir talk şov programına katıldı. 
26 yaşındaki şarkıcı New York'taki çekimlerde sosyal medyayla ilgili önemli açıklamalarında bulundu. 
Önceleri bu platformları çok sık kullandığını söyleyen genç yıldız "Daha sonra bu durumun gitgide sağlıksızlaşmaya başladığını fark ettim. Beni etkilemeye başladı. Depresyona sürükledi" dedi.
O dönemde vücuduna farklı gözle bakmaya başladığını itiraf eden yıldız "Kendim hakkında kötü düşünmeye başladım" diye konuştu. Telefonunda Instagram uygulaması olmadığını belirten Gomez, "Çok yakınımda olan birinde var. Bir şey paylaşmak istediğim zaman onun cihazından yapıyorum"
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS