Son Dakika

Son dakika: MasterChef Azize kimdir, elendi mi? MasterChef Azize kaç yaşında, geri mi döndü? MasterChef Azize nereli?

A A

22.11.2021 - 00:24 Son Güncelleme:

MasterChef Azize’nin kim olduğu merak ediliyor. MasterChef Türkiye'de ana kadro için elemeler devam ediyor. MasterChef Ana Kadro öncesi elemelerde Azize Polat dikkat çekti. Peki ama MasterChef Azize Polat kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte MasterChef Azize Polat instagram bilgileri...

Son dakika: MasterChef Azize kimdir, elendi mi? MasterChef Azize kaç yaşında, geri mi döndü? MasterChef Azize nereli?

MasterChef Azize Polat, MasterChef Türkiye 2021 ana kadroya dahil olmak için bütün hünerlerini sergiliyor. Enerjik hali ve dahil olduğu düellolarda yaptığı yemeklerle gündem olan MasterChef Azize, jürinin de dikkatini çekti. Peki ama MasterChef Azize kimdir? 

MasterChef Azize kimdir?

MasterChef Azize Polat, 35 yaşındadır. Ev hanımı olan MasterChef Azize üç çocuk annesidir. MasterChef Türkiye'ye üçüncü başvurmasında kabul edildi. Öne çıkan yarışmacı Adanalı olduğunu belirtti. Yarışmaya gelebilmek için 30 kilo verdiğini ifade ediyor.

Herhangi bir aşçılık eğitimi almayan Polat, eleme turunda şeflere dana ciğerli içli köfteyi altında sarımsaklı süzme yoğurt, patates kızartması ve acı yağ ile servis etti. Şeflerin beğenisini kazanan Azize Polat, üç evet ile sonraki tura geçti.

 MasterChef Türkiye'nin 14 Kasım 2021 akşamı yayınlanan bölümünde Azize yarışmaya veda etti. 

15 Kasım 2021 akşamı elenen yarışmacılara ikinci bir şans verildi. Ana kadroya dönmeye hak kazanan ilk yarışmacı Azize oldu.MasterChef Türkiye'nin 21 Kasım 2021 akşamı yayınlanan bölümüne Azize veda etti.