Son Dakika

Süper Loto 11 Kasım 2021 sonuçları canlı çekiliş sonrası Milli Piyango Online adresinde!

A A

11.11.2021 - 14:10 Son Güncelleme:

Haftanın ikinci Süper Loto sonuçları 11 Kasım 2021 çekilişi ile belirlenecek. Devreden tutarın 63.1 milyon liraya ulaştığı şans oyununda 6 talihli numarayı bilenler büyük ikramiyenin sahibi olacaklar. Peki, 11 Kasım 2021 Süper Loto çekiliş sonuçları ne zaman, saat kaçta millipiyangoonline.com sayfasında olacak?

Süper Loto 11 Kasım 2021 sonuçları canlı çekiliş sonrası Milli Piyango Online adresinde!

Her hafta üç kez çekilişi yapılan Süper Loto’da gözler bugünkü çekilişin canlı yayınlanacağı Milli Piyango TV’de olacak. Şans oyunu tutkunları büyük ikramiyenin isabet ettiği rakamları canlı yayında takip edebilecekler. İşte çekiliş öncesinde ikramiyeler ile ilgili detaylar ve talihli adaylarının bilmesi gerekenler…

11 KASIM 2021 SÜPER LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30’da gerçekleşecek. Yaklaşık 5-6 dakika süren çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haftanın ikinci çekilişinde 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar. Çekiliş sonrasında ise ikramiye detayları netleşmiş olacak.

Çekilişe katılmak isteyen kişiler kolon başı 3 TL ödeyerek şans oyununu oynayabilirler. Oyunu oynamak için Milli Piyango bayileri, mobil uygulaması ve “millipiyangoonline.com” adresi kullanılabilir. 18 yaşından büyük herkes şans oyununa dilediği takdirde katılabilir.