Tivibu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direk Bağlanma: 2021 Tivibu Müşteri Hizmetlerine Direk Ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

Tivibu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direk Bağlanma: 2021 Tivibu Müşteri Hizmetlerine Direk Ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

Tivibu günümüzde yaygın olarak tercih edilmektedir. Kişiler Tivibu sayesinde evde, cep telefonunda ve ya internet üzerinde yerli ve ya yabancı pek çok sayıda kanalı sorunsuz olarak izleyebilirler.

Tivibu Nedir?

Tivibu, ülkemizde Türk Telekom tarafından sunulmuş olan bir dijital televizyon platformu olmaktadır. Televizyon yayıncılığı bünyesinde de pek çok sayıda film, belgesel, Spor, müzik, dizi ve daha çok kategoride yayınlar yapmaktadır. Web yayınları üzerinden bilgisayar, tablet ve cep telefonu aracılığı ile izlenebilen bu platform 2015 senesinde uydu üstünden yayına başlamıştır.

Tivibu da kişiler sevdiği dizilere ve ya filmlere dilediği zaman ulaşma ve izleme imkanı bulabilirler. Ayrıca canlı yayınlara da istediğini zaman durdurabilir ve ya daha sonra kaldığı yerden devam edebilirler. Bu nedenle pek çok sayıda kişi tarafından talep görmektedir.

Tivibu Müşteri Hizmetlerinin Telefon Numarası

Tivibu müşteri hizmetlerini arayıp hizmetlerin tüm detaylarına ilişkin hemen hemen her konuda destek alabilir ve ya geri bildirimde bulunmak mümkündür. Tivibu’nun güncel olan iletişim kanalları üzerinden de hızlı bir şekilde etkin müşteri desteği alınması mümkündür. Telefon numarası ile birlikte görüşme sağlayıp abonelik işlemleri, paket detayları, ödeme işlemleri, iptal işlemleri ve daha pek çok konularda kurumsal bir destek sağlanmaktadır. Müşteri hizmetlerini kişiler 7 gün 24 saat boyunca arayarak taleplerini telefon aracılığı ile iletmeleri mümkün olmaktadır.

Tivibu Müşteri Hizmetlerinin Telefon Numarası: 444 5 375

 Tivibu Faks Numarası: 0 212 306 10 10

 Tivibu Telefon Numarası: 0 212 306 10 00

Tivibu Müşteri Hizmetlerine Kolay ve Direk Bağlanma

Ülkemizde Tivibu televizyon sistemini tercih etmek amacı ile pek çok sebep bulunmaktadır. Çünkü Tivubu portalına ait olan özel binlerce çeşitli yayın bulunmaktadır. Pek çok Avrupa liglerinin canlı maç yayınları, özgün ve yeni film arşivleri, Avrupa kupalarının canlı olan maç yayınları ve de yayının durdurup daha sonrasında kalınan yerden devam etme gibi özellikler bulunmaktadır.

Tivibu portalındaki televizyon sistemi hizmetleri çok fazla tercih edildiği için müşteri skalası da çok geniş kapsamlı olmaktadır. Tivibu’nun üyelerine özel olan hizmetlerinden bazıları ise aşağıdaki gibidir. Bunlar; Sinema paketi ile birlikte 62’si HD yayın yapmakta olan toplam 212 kanal ve de onlarca farklı türlerde filmin yayınlanan sinema kanalları yer almaktadır. Süper paket ile birlikte başta Avrupa ligi ve pek çok şampiyonlar ligi olacak şekilde Avrupa’nın çoğu liginden canlı maçlar, sinema, dizi, müzik, belgesel ve de çocuk kanalları ile kişilerin hizmetindedir.

 Bu çok sık olarak talep görmekte olan Tivibu müşteri hizmetleri temsilcisine kolay ve direk olarak bağlanmak amacı ile öncelikle 444 5 375 numaralı Tivibu müşteri hizmetleri aranmalıdır. Daha sonra da 4 tuşu tuşlanıp müşteri hizmetlerine en hızlı şekilde bağlanılabilir.

Tivibu Şikayet Hattı Nedir?

Çok fazla kişi tarafından talep gören Tivibu ürün ve ya hizmetlerine ilişkin olarak şikayetlerinizi de iletmek amacı ile güncel olan müşteri hizmetleri iletişim kanallarını kullanmak mümkündür. Şikayet bildirimi yapabilmek için özel bir hat yer almamaktadır. Firma müşteri memnuniyeti ile birlikte hızlı hizmet anlayışıyla tüm iletişim kanallarının da aynı zamanda birer şikayet bildirim hattı şeklinde kullanılmasını sağlamıştır.

Tivibu ile ilgili olarak herhangi bir konuda en kısa sürede şikayetler hakkında çözümler almak adına müşteri hizmetleri temsilcisi telefon numarasının kullanılması tavsiye edilmektedir. Çağrı merkezi üstünden şikayetleri Tivibu şikayet hattı: 444 5 375 numarasını arayarak iletmek mümkün olmaktadır. Böylece müşteri hizmetleri temsilcisi ilgili şikayeti kayıt altına alır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS