Son Dakika

Toprak Razgatlıoğlu yarışı ne zaman, hangi kanalda? Dünya Superbike Şampiyonluğu geliyor!

A A

21.11.2021 - 09:07 Son Güncelleme:

Genel klasmanda en yakın rakibi Jonathan Rae’nin 30 puan önünde yer alan Toprak Razgatlıoğlu Dünya Superbike Şampiyonluğu için piste çıkıyor. Endonezya’da gerçekleşecek yarışta şampiyon olmasına kesin gözüyle bakılan Razgatlıoğlu, hazırlıklarını sürdürüyor. Peki, Toprak Razgatlıoğlu yarışı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta?

Toprak Razgatlıoğlu yarışı ne zaman, hangi kanalda? Dünya Superbike Şampiyonluğu geliyor!

Milli sporcu Toprak Razgatlıoğlu dünya şampiyonluğu için piste çıkıyor. Zorlu süreçte inanılmaz başarılar elde eden genç sporcu bu kez emeğinin karşılığını almak için mücadele edecek.

Ay-yıldızlı milli sporcu, 2021 sezonunda 35 yarışın 13'ünde birincilik kazanarak podyumun en üst basamağında yer aldı ve İstiklal Marşı'nı dinletti. Toprak Razgatlıoğlu, bu sezon 8 yarışta ikincilik, 7 yarışta da üçüncülük kazanarak toplam 28 kez Türkiye'yi ödül kürsüsünde temsil etti.

Başarılı bir sezon geçiren 24 yaşındaki milli motosikletçi, bu sezon 2 kez de pole pozisyonu elde ederken 8 kez de en iyi yarış turu attı.

Toprak Razgatlıoğlu yarışı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta?

Dünya Superbike Şampiyonluğu yarışı TRT Spor ekranlarından canlı olarak izlenebilecek. 21 Kasım 2021 Pazar günü gerçekleştirilecek olan yarış saat 11:00’de başlayacak.