Tuana Yücel girişimci yönüyle dikkatleri üzerine çekiyor

Tuana Yücel girişimci yönüyle dikkatleri üzerine çekiyor

Tuana Yücel girişimci yönüyle dikkatleri üzerine çekiyor

Sosyal medyada moda konulu video ve fotoğraf paylaşımlarıyla gündeme gelen ünlü influencer Tuana Yücel, 2 senedir her hafta takipçileriyle yüz yüze görüşüyor.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra aynı zamanda kendi çiçek markasını kuran güzel influencer girişimci yönüyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Influencerlar için etkileşimin ve birebir iletişimin, takipçi sayısından önemli olduğunu vurgulayan Tuana Yücel, “2 sene önce annemle İzmir’de tatil yaparken arkadaşlarım henüz gelmediği için çok sıkıldığım bir gün annem bu fikri verdi.

Yakında olan takipçilerimden benimle buluşup sohbet etmek isteyenleri davet ettiğim bir hikaye paylaştım. Dört tane birbirinden tatlı kızla çok samimi ve bol sohbetli bir gün geçirdik.

O gün bugündür hem İstanbul’da hem gittiğim şehirlerde her Pazar günü #PazarBuluşmaları adı altında buluşmalar düzenliyorum. Kimi zaman beraber piknik yapıyoruz, kimi zaman lunaparka gidiyoruz, kimi zaman da bir restoranda saatlerce sohbet ediyoruz.

Pandemi sürecinde ise buluşmaları online görüntülü olarak devam ettirdim. Bu şekilde yurt dışından bile birçok takipçimle sohbet etme imkanım oldu ve kitlem genişledi. Sosyal medyada bunu uzun soluklu olarak yapan tek kişi benim ve takipçilerimle birebir iletişimde olmak beni farklı kılan yegane şey.”