Uçaktan daha konforlu otobüs 'Uçakbüs': Yolculara masaj bile var

Viva lines otobüs firması uçakbüs ismini verdiği projeyle uçakta olmayan konforu otobüs filosundaki tüm araçları donatarak masaj, sıcak yemek-kahvaltı, sınırsız çay kahve ve her yolcuya bir ıpad imkanı sunarak yolculukta vip hizmeti başlattı.Bir otobüs firmasının "Uçakbüs" ismini verdiği projeyle otobüs filosundaki tüm araçlar uçakta olmayan konforla donatıldı. Firmanın VIP otobüslerinde masaj, sıcak yemek-kahvaltı, sınırsız çay kahve ve her yolcuya bir I-pad var. Ayrıca rezervasyon yaptıran "Uçakbüs" yolcuları özel VIP araçlarla evlerinden alınıp terminale kadar götürülüyor. Firma şimdilik İstanbul-Ankara, İzmir-Çeşme ve Bodrum'a VIP seferler düzenliyor. 
Türkiyede ve Dünyada sadece uçak yolculuğunda yapılan check-in ilk defa Viva lines firmasında otobüslerde yapılmaya başlandı. Yolcular boarding kartlarını alarak koltuklarında ve bagajlarında herhangi bir sorun yaşamıyor. Ayrıca yolcu güvenliği de x-ray cihazları ile  ön planda tutuluyor. Üst katta adeta acık büfeyi aratmayan launch alanı var, bu alanda yolcular çeşitli ikram ve içeceklerden de ücretsiz olarak faydalanabiliyorlar.
Uçak korkusunu yenemeyen aynı zamanda uçakta olmayan konforu tercih eden otobüs yolcuları her koltukta bulunan masaj düğmesine basarak yolculuğu keyifli hale getirebiliyor.  İşte ilk ayrıntı kuşkusuz rahat koltuklar ama sadece koltukların rahatlığı değil iki koltuk arasında ki mesafede dikkat çekmekte. Öndeki koltuk arkaya yaslansa bile arkada çok rahat hareket edebiliyorsunuz.Yolculuk esnasında keyifli lüks bir yemek yemek için business class uçak biletinize ihtiyacınız yok. İşte Uçakbüs’ün menüsü de çok keyifli ve zengin. 
İstanbul-Ankara,İzmir-Çeşme ve Bodrum seferlerini başlatırken Türkiye'nin önemli noktalarınada yakın bir tarihte yeni seferlerine başlayacak. Bu üst düzey konforu yaşamanın bedeli de cazip fiyatlarının olması yolcuları bir hayli sevindirmekte. Viva lines firmasının yöneticileri ise kısa zaman içinde Türkiye’nin seyahatteki marka ismi olacaklarını kaliteli yolculuğu ucuz fiyatlara sunmanın grurunu yaşadıklarını belirttiler.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS