Vestel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direk Bağlanma: 2021 Vestel Müşteri Hizmetlerine Direk Ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

Vestel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direk Bağlanma: 2021 Vestel Müşteri Hizmetlerine Direk Ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

Ülkemizde 1984 senesinde kurulmuş olan Vestel firması televizyon, LED aydınlatma, beyaz eşya ve ya tüketici elektroniği gibi alanlarda hizmetler sunmaktadır. Toplam olarak 16 bini aşkın olan çalışanı ile Vestel’in Türkiye’de yaklaşık olarak 1250’den daha fazla satış noktası da bulunmaktadır. Sektörde lider durumunda olan Vestel firması 350’den fazla bir servis ağı ile birlikte Türkiye’nin en çok servis noktasına sahip elektronik şirketleri arasına girmiştir.

Vestel Hakkında

Vestel, 1984 senesinde kurulmuş olan bir elektronik firması olmaktadır. 1994 yılından bugüne kadar Zorlu Holding tarafından da işletilmektedir. Zorlu’nun satın alması ile beraber Vestel, elektronik, elektrik, bilgi teknolojisi ve savunma sanayi gibi daha pek çok elektronik ürünleri üretip satışlarını yapmaktadır. Vestel firmasının tüm üretimlerini gerçekleştirmiş olduğu fabrikası Manisa ilinde yer almakta olup 1.1 milyon metrekarelik bir alanda yer almaktadır.

Ayrıca Vestel firması dünya üzerinde yer alan ürünlerinin pazarlama ve ya satışını gerçekleştirmektedir. Buna ek olarak yurtdışında toplamda 23 adet alt şirketi de bulunmaktadır. Uzun yıllar boyunca sektörde hizmet vermekte olan Vestel firması, müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Beyaz eşya ve televizyon gibi bazı ürünler üretir iken Vestel Venüs ismi altında akıllı telefonlar üretmeye de başlamıştır. Böylece Vestel ilk yerli olan cep telefonunu üretmiş bir firma olmaktadır.

Vestel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vestel, günümüzde müşterilerine çağrı merkezi ve ya WhatsApp hattı üzerinden bir hizmet vermektedir. Vestel firmasının çağrı merkezine bağlanmak amacı ile 0850 222 4 123 numarasını tuşlamak mümkündür. Vestel firmasına WhatsApp üzerinden ulaşmak amacı ile 0536 075 4 123 numarasını kullanmak mümkündür.

Vestel Müşteri Hizmetleri temsilcilerine; 0 850 222 4 123 numaralı iletişim merkezi, Whatsapp numarası ve ya CapCanlı Destek uygulamasından 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak 08502224124 ile 08503935656 nolu numaralar da Vestel firmamıza aittir. Ekibimiz Vestel markalı olan ürünler için ek güvence fırsatları ile alakalı bilgi vermek ya da anket çalışmaları amacı ile arayabilir. 

Vestel Müşteri Hizmetleri İletişim Formu 

Vestel müşteri hizmetleri online iletişim formu üstünden ürün ve ya hizmetlere ilişkin bütün soru, görüş ve de önerilerinizi firma ile birlikte paylaşmanız mümkün olmaktadır. Başvuru konusu, bazı iletişim bilgileri ve mesaj bölümlerini de doldurduktan sonra ’Gönder’ butonunu kullanıp firma ile beraber iletişim kurmanız da mümkündür. İletişim formunun yanında online işlem formlarının arasında; bazı kurumsal ürün satın alma formları ya da yetkili servis başvuru formları da yine aynı sistem üzerinden kullanılmaktadır.

 Vestel Müşteri Hizmetleri E-Posta Adresi Nedir?

 Vestel ürün ve ya hizmetlerine ilişkin olarak herhangi bir konu hakkında firma ile resmi bir yazışma başlatmak amacı ile Vestel kurumsal e-posta iletişim adresini de kullanabilirsiniz. Vestel, müşterileri için bütün hızlı iletişim kanallarını her daim aktif olarak kullanmakta olup e-posta iletişim adresinin üzerinden talepleri ya da başvuruları takip etmektedir. Güncel Vestel E-Posta Adresi şu şekildedir:

 vmh@vestel.com.tr

 Bu mail adresine müşteriler dilediği istek ve görüşleri bildirebilirler.

 Vestel Müşteri Hizmetlerine Direkt ve Kolay Bağlanma Yöntemi 2021

Vestel müşteri hizmetleri temsilcisi ile beraber doğrudan iletişim kurmak amacı ile doğrudan 0 850 222 4 123 numaralı çağrı merkezini ya da CapCanlı Destek Hattını kullanmak mümkündür. Vestel müşteri temsilcisini aradığınız zaman doğrudan görüşme yapabilmek yeterlidir. Böylece Vestel firmasına ait müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanarak yapmak istenilen konu ile ilgili olarak müşteri hizmetleri temsilcisinden destek alabilirsiniz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS