Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direk Bağlanma: 2021 Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Ve Direk Bağlanma: 2021 Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Ve Kolay Nasıl Bağlanılır?

Günümüzde pek çok sayıda kargo gönderimi yapmak isteyen insanların tercih ettiği firma Yurtiçi Kargo olmaktadır.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerinin Numarası Nedir?

Günümüzde Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerinin telefon numarası 444 99 99 şeklinde olmaktadır. Arama yapmak amacı ile mesai saatleri yani yurtiçi kargo çalışma saatlerine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü yurtiçi kargo mesai saatlerinde çalışmamaktadır.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerini Aramak Ücretli Mi?

Yurtiçi Kargo şirketinin müşteri hizmetlerini aramak çeşitli operatörlerde değişmekte olan ücretlendirmelere tabii olmaktadır. Buna göre kullanılan hat üzerinde tarife ya da paket bulunuyor ise ücretlendirme bu tarife ya da paket üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca, tarife ya da paket yok ise dakika başına ücretlendirmeye de tabii tutulmaktadır.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Yurtdışından Nasıl Aranır?

Yurtdışından yurtiçi kargo bulunulan il fark etmeden Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak adına iletişim numarasının en başına +90 koyulması gerekmektedir. Bu bakımdan da +90 444 99 99 numaralı telefon aracılığı ile müşteri hizmetlerine ulaşabilmek mümkündür. Ücretlendirme bulunulan ülkeye göre değişmektedir. Bunun yanı sıra Yurtiçi Kargo’nun çeşitli ülkelerde de şubeleri yer almakta olup doğrudan bu şubeleri aramak daha hızlı sonuçlar verebilir.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerine Hangi Saatlerde Ulaşılır?

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri; pazar günleri dışında her gün hizmet vermektedir. Bu firmaya ulaşılabilecek hizmet saatleri 08:00 ile 20:00 arası olmaktadır. Bu saatler arasında da Yurtiçi Kargo ile ilgili olan tüm taleplerin müşteri hizmetleri aracılığıyla iletilebilmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca yurtiçi kargo firmasının sesli yanıt sistemi günümüzde 7 gün 24 saat boyunca bir hizmet verecek şekilde düzenlenmiştir.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Hangi İşlemleri Yapabilir?

Yurtiçi kargo müşteri hizmetlerine bağlantı kurarak pek çok sayıda işlem yapılabilmektedir. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir.

 Kargo durumu öğrenme,

 Kargo ücreti öğrenme,

 Adresten kargo alma,

 En yakın kargo nerede,

 Kargo teslim durumu,

 Kargo şikayetlerinde bulunma ve de en yakın şube nerede bulunur öğrenme gibi çok çeşitli işlemleri yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Adresten Kargo İşlemi

Yurtiçi kargo müşteri hizmetlerine bağlantı sağlanmasının ardından “3” tuşuna basılarak belirtilen adresten kargonun alınması amacı ile bir hizmet alabilirsiniz. Ayrıca adresten kargo alma ücreti hakkında da aynı bağlantı üzerinden de çeşitli bilgiler alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk ve Kolay Bağlanma

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri temsilcilerine pazar günleri haricinde 08.00 ile 20.00 saatlerinin arasında hizmet almak mümkündür. En yakın şube bilgisi, kargo teslimat bilgisi, kargo nerede bilgisi, kargo teslim süresi, adrese kurye talebi ve de her türlü görüş, öneri ya da şikayetlerini iletmek mümkündür. Ayrıca yurtiçi kargo 7 gün 24 saat boyunca sesli yanıt sisteminden hizmet vermektedir.

 Yurtiçi Kargonun Çağrı Merkezi yani Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99 şeklinde olmaktadır.

 Yurtiçi kargo çağrı merkezi çalışma saati Pazartesi günü ile Cumartesi günü arasında olmakta ve saat 08:00 ile 20:00 arasında olmaktadır.

Yurtiçi kargo müşteri hizmetleri temsilcisine en hızlı, en kolay ve direk yol ile bağlanmak amacıyla kişiler aşağıdaki adımları takip edebilirler.

 Bunlar;

 444 99 99 numarası aranılır,

 Ardından bekleme yapmadan hemen 1 numaralı tuş tuşlanır,

 Daha sonra hiç beklemeden 8 numaralı tuş tuşlanır ve de müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak amacı ile beklenilir. Yurtiçi kargo müşteri hizmetleri temsilcisine direk olarak bağlandıktan sonra kişiler sormak istedikleri ya da çözüm bulmak istedikleri konuları yetkili kişiye iletebilir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS