ajanda

Yayınlandı! İşte EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 81. bölüm fragmanı

  1. Ajanda

Yayınlandı! İşte EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 81. bölüm fragmanı

Yayınlandı! İşte EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 81. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı 81. bölümde Hızır Çakırbeyli'nin cezaevinden çıkmak için planlar yapacağını gösterdi. Öte yandan başlarına gelenlerden dolayı huzursuz olan Ceylan, Hızır'ın cezaevinden çıktığı takdirde yaşanılanların hesabını soracağını gösterdi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde gelecek hafta hangi gelişmeler dizinin takipçilerini şaşırtmaya devam edecek?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Meryem'in başına dayanan silah dizinin gündemine oturmuş Hızır'ın eşinin ölüp ölmeyeceği merak konusu olmuştu. Güvenlik güçleri tarafından cezaevine gönderilen Hızır masum olduğunu söylese de derdini kimseye anlatamamıştı. Hızır’ın yanında olduğunu göstermek için her fırsatta cezaevine giden Meryem ise masada söz sahibi olabilmek için EDHO'nun önceki bölümünde Çakırbeyli’den izin istemişti. 

SON BÖLÜMDEKİ ÖZEL VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

YENİ GELİŞMELER İÇİN TIKLAYINIZ...

EDHO (EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ) 80. BÖLÜM ÖZETİ

Meryem’in kendisi için yaptıklarını gören Çakırbeyli, düzenlenebilecek saldırılara karşı kendisini uyaracak. Ünal ise Meryem’in tehditlerinin önemesi gerektiğinin altını çizerek adımların dikkati atılmasını isteyecek. Masada Çakırbeyli sonrası bir boşluk oluşacağını düşünen kişilerse ne Meryem’in ne de Ünal’ın uyarılarını dikkate almayacak. Daha fazla kanın akmaması ve kendi içlerinden birinin hayatını kaybetmemesi için harekete geçen Alparslan ve akrabası ise baskınlar düzenleyecek. “Bu gece bu işin bitmesi gerekiyor” diyen kişiler Çakırbeyli’nin hapiste olduğu esnada güvenliklerinin sağlanması gerektiğinin altını çizecek. Dışarıda dönen olaylardan haberdar olan Hızır Çakırbeyli ise “Açın kapıyı” diyerek dışarı çıkmak istediğini belirtecek. Cezası ve yargılanması devam eden Hızır’ın dışarı çıkarak yakınlarına yardım edip edemeyeceği ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

EDHO'DA (EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ) HIZIR'IN KARARLARI AÇIKLANACAK 

Yayıncı kuruluştan bu hafta ekranlarda olacak bölümle ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde; Hızır Çakırbeyli'nin masadaki yerine geçen Meryem, ailesine zarar verecek düşmanlarını ortaya çıkarmak konusunda kararlıdır. Kocasının hasretinin sızlattığı yüreğine taş basar, gözyaşlarını içine akıtıp planlarını uygulamaya devam eder. Karısının nasıl bir plan yaptığından bihaber olan Hızır ise endişelidir. İçerideki herkes dışarıdan hayırlı bir haber beklerken karşılarında şer bulurlar. Aynı koğuşu paylaşan dostlardan önce Tipi'ye değen Mürsel'in tehditleri, o koğuştan birinin canını yakacaktır… Diğer yandan Ceylan, Alparslan ve İlyas'ı da yanına alarak bir intihar görevine girişir. Tüm bunlar olurken sakinliğiyle dikkat çeken Ünal Kaplan çatışmaktansa uzlaşmaktan yanadır. Bunun mümkün olmasını sağlayacak plan ise Ekrem'in kızı Selda ve Hızır Ali üstünden yapılır. Bütün bu karmaşa ortamında etrafında olup biteni fark edemeyecek kadar kör olan Hızır Ali'nin yaptığı hatalar Çakırbeyli hanesinin kapılarının dışında kalmasına neden olacaktır.

 

60 saniyede günün özeti

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Description $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS