Mine Ayman Mine Ayman

26 Nisan-2 Mayıs haftasında bizleri neler bekliyor?

26.04.2021 Pazartesi | 09:11

Merhaba, haftaya Akrep Dolunayının etkileri altında başlıyoruz, hayatımızın bir alanında önemli bir bitiş ya da başlangıç yaşayabilir, bu bitiş ya da başlangıcın etkisi ile büyük bir dönüşüm yaşayabiliriz.

Salı sabah 06:32’de 7 derecede gerçekleşecek Akrep Dolunayı en çok burcu ya da yükseleni Akrep, Boğa, Aslan ve Kova olanları etkileyecek, haritasında bu burçların etkisi altında olanlar büyük bir değişimin içine girecekler!

27 Nisan Salı önce Akrep Dolunayı gerçekleşecek, ardından gece 23:02’de Oğlak burcunda Plüton retrosu başlayacak ve bu dönem 6 Ekim’e kadar devam edecek. Bu dönemde eski bir konuyla ilgili büyük bir hesaplaşma ve sonrasında dönüşüm yaşayabiliriz.

Mars artık Yengeç burcunda ilerlediği için bu dönemde genel anlamda herkesin ana gündeminde ev, aile ve evlilik konuları olabilir, bu alanlarda yeni kararlar ve köklü değişiklikler olabilir. Bu hafta perşembe ve cuma günleri Ay Yay burcunda ilerleyecek, gündemde seyahat, eğitim ve yabancılarla ilgili konular olabilir.

Bu alanlarda yeni düzenlemeler yapılabilir. Yeni bilgiler öğrenmek ve bol bol konuşmak için uygun ortamlar olabilir, yeni insanlarla tanışılabilir.

30 nisan Cuma 22:33’de Güneş ve Uranüs’ün buluşması hayatımızın bir alanında bomba etkisi yaratabilir!

Ani bir olay yaşayabilir ve çok şaşırabilir ya da çok şaşırtabiliriz. Bol sürprizli bir gün olabilir, bu etki en çok Boğa, Akrep, Aslan ve Kova’ları etkileyebilir!

Hafta sonu ise Ay Oğlak burcunda ilerleyecek, gündemimizde para ve aile olabilir, geleceğimizi daha fazla düşünebilir ve çok sağlamcı olabiliriz, iyi haftalar.

Diğer Yazıları

10 Haziran İkizler burcunda Güneş tutulması! Etkileri ne olacak?

Merhaba, haftaya bu perşembe ikizler burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulmasının sert etkisiyle başlayabilir, bu hafta önemli bir bitiş ya da başlangıç yaşayabiliriz.

Devamını Oku 07.06.2021

31 Mayıs - 6 Haziran haftasında bizleri neler bekliyor? Hangi burçlar daha şanslı?

Merhaba, haftaya İkizler burcundaki Merkür retrosunun yoğun etkisiyle kafamız bir hayli karışık bir şekilde başlıyoruz. İletişim trafiğimiz karışabilir ve bir çok iş aksayabilir! Bilgi kirliliği de artabileceği için bu dönemde her duyduğumuza inanmamamız çok faydalı olacaktır.

Devamını Oku 31.05.2021

26 Mayıs Yay burcunda Ay tutulması! Burçlara etkileri ne olacak?

Merhaba, haftaya Ay tutulması gündemiyle başlıyoruz! Gergin ve sert geçecek haftaya kendimizi hazırlamamız faydalı olabilir! Bir yandan Kova burcunda başlayan Satürn retrosu da bizi eski bir sorunla yeniden karşılaştırabilir ve bu dönemde hesaplaşma yaşatabilir!

Devamını Oku 24.05.2021
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS