{$ day.Temps.HighTemp $} °
Mine Ayman Mine Ayman

28 Şubat-6 Mart haftası nasıl geçecek?

28.02.2022 Pazartesi | 09:03

Merhaba, haftaya Ay’ın Kova burcundaki etkisiyle asi bir başlangıç yapabilir ve gündeminizdeki konulara karşı isyankar olabilirsiniz. Orijinal fikirleri hayata geçirebilir, pratik ve hızlı olabilirsiniz.

Akşam saatlerinde gerçekleşecek Ay ve Uranüs arasındaki sert açı beklenmedik gelişmeler yaratabilir, ani durumlara, isyanlara ve patlamalara dikkat! Bu etkiler salı günü de devam edebilir ve bir yandan yaklaşan Balık Yeni Ayının içsel sıkıntısını gün boyu hissedebiliriz.

2 Mart Çarşamba saat 20:34’de gerçekleşecek Balık Yeni Ayı özellikle burcu ya da yükseleni Balık, Başak, İkizler ve Yay olanları daha fazla etkileyecek! Hayatımızın bir alanında önemli bir bitiş ya da kayıp yaşayabilir, bi şeylerin sonuna gelmiş olabiliriz.

Balık Yeni Ayı bir bağımlılıktan kurtulmak ya da sorunlu bir konuyu artık kapatmak için çok doğru zaman olacaktır. Sağlıkla ilgili konular gündemde olabilir, yeni tedavi yöntemleri bulunabilir ve alternatif tedavi yöntemleri gündeme gelebilir.

Bu dönemde zehirlenmelere ve alerjik reaksiyonlara çok dikkat etmek gerekir, ayrıca ayaklar da çok hassas olabilir! Bu etkiler perşembe günü de devam edebilir. Cuma ve hafta sonu Ay Koç burcunda ilerleyecek, çok cesur olabilir ve yeni girişimlerde bulunabiliriz. Aşırı sinire ve kavgalara dikkat! Ayrıca savaşla ilgili dünya gündemini ilgilendiren gelişmeler olabilir!

5 Mart Cumartesi 16:56’da Güneş Jüpiter ile Balık burcunda buluşacak, bu buluşma çok büyük bir şans getirebilir. Hayatımızın bir alanında çok istediğimiz bir şey gerçekleşebilir ve bir konuda çok şanslı olabiliriz. Özellikle burcu, yükseleni ya da Ay burcu Balık, Akrep ve Yengeç olanlar bu dönemde çok şanslı olabilirler.

6 Mart Pazar 08:34’de burç değiştirmeden hemen önce yeniden Oğlak burcunda tam kavuşuma geçecek olan Venüs ve Mars aşk hayatımızla ilgili sürpriz bir gelişme yaşamamızı sağlayabilir.

Yalnızsak hayatımıza biri gelebilir ve kendimizi tutku dolu bir ilişkinin içinde bulabiliriz. Özellikle burcu ya da yükseleni Oğlak, Başak ve Boğa olanlar aşkta daha da şanslı olabilir.

Pazar günü aynı zamanda aşk gezegeni Venüs ve savaş gezegeni Mars Kova burcunda birlikte ilerlemeye başlayacak, Nisan ortasına kadar aşk hayatımızda sürpriz ve ani gelişmeler olabilir, beklenmedik ve çılgın ilişkiler gündeme gelebilir.

Burcu ya da yükseleni Kova, Terazi ve İkizler olanlar bu dönemde daha şanslı ve dikkat çekici olabilirler.

Diğer Yazıları

25 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

Merhaba, haftaya kafamız oldukça karışık ve yorgun bir şekilde başlayabiliriz. Yaklaşan Güneş Tutulmasının etkilerini hayatımızda yoğun bir şekilde hissedebilir, beklenmedik ve hayatımızı değiştirecek gelişmeler yaşayabiliriz.

Devamını Oku 25.04.2022

18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

Merhaba, hafta sonu gerçekleşen Terazi Dolunayının etkisiyle haftaya güçlü bir başlangıç yapabilir, sorunlu ilişkileri geride bırakıp yeni ve sağlam ilişkilere başlayabiliriz.

Devamını Oku 18.04.2022

11-17 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

Merhaba, haftaya Ay’ın Aslan burcundaki etkisi ile güçlü bir başlangıç yapabilir ve önemli kişilerle görüşüp dikkat çekebiliriz. 11 Nisan itibariyle iletişim gezegeni Merkür Boğa burcunda ilerlemeye başlıyor, 30 Nisan’a kadar sürecek olan bu dönemde maddi konulara daha fazla yoğunlaşabilir ve gelecekle ilgili kendimizi sağlama almak isteyebiliriz.

Devamını Oku 11.04.2022
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS