Mine Ayman Mine Ayman

Aşk hayatı hareketleniyor! Romantik günler kapıda

22.02.2021 Pazartesi | 09:17

Merhaba, haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki etkisiyle duygusal ve hassas bir başlangıç yapabiliriz. Pazartesi, salı ve çarşamba gündemimizde bu hafta ev, aile ve evlilikle ilgili konular olabilir.

Evimizin içinde düzenlemeler yapabilir ve ev için alışveriş yapabiliriz. Midemiz ve göğsümüz hassas olabilir, yediklerimize dikkat etmemiz faydalı olacaktır.

Merkür retrosu artık bittiği için bu hafta iletişim dünyamız canlanabilir.

Merkür Kova burcunda ilerlediği için en çok burcu ya da yükseleni Kova, Terazi ve İkizler olanların iletişim dünyası hızlanacak ve yeni anlaşmalar yapmaya başlayacaklar.

25 Ocak Perşembe ve 26 Ocak Cuma Ay Aslan burcunda ilerleyecek, öne çıkmak ve beğenilmek isteyeceğiz.

Kendimizle ilgilenebilir ve kendi zevklerimize yoğunlaşabiliriz. Aşırı para harcamak isteyebilir ve lüks olan her şeye yönelebiliriz. Kalbimiz hassas olabilir, aşırı heyecan ve stresten uzak durmalıyız.

25 Şubat Perşembe 16:12 itibariyle aşk gezegeni Venüs Balık burcunda ilerlemeye başlayacak, burcu ya da yükseleni Balık, Akrep ve Yengeç olanlar için şanslı bir dönem başlıyor. Bu dönemde aşk hayatımız canlanabilir ve romantik günler başlayabilir.

27 Şubat Cumartesi sabah 11:17’de gerçekleşecek Başak burcundaki Dolunay bağımlı olduğumuz bir konudan kurtulmamızı ve arınmamızı sağlayabilir.

Bu hafta boyunca Dolunay etkisi altında olacağız, en çok burcu ya da yükseleni Başak, Balık, İkizler ve Yay olanlar Dolunaydan etkilenecekler ve hayatlarında önemli bir bitiş ya da başlangıç yaşayacaklar, iyi haftalar.

Diğer Yazıları

15-21 Şubat haftasında bizleri neler bekliyor?

Merhaba, haftaya Ay’ın Koç burcundaki etkisiyle enerji dolu bir başlangıç yapabilir, aklımızdaki konularla ilgili gerçekleştirmek için aceleci olabiliriz. Merkür retrosu hala devam ettiği için yeni hiç bir konuda acele etmemek ve bir şeyleri başlatmamak en doğrusu olacaktır. Bu dönemde en doğrusu yarım kalan işleri tamamlamak ve rutin işleri yapmaya devam etmek olmalıdır.

Devamını Oku 15.02.2021

8-14 Şubat haftası! Kova Yeniayı hangi burcu nasıl etkileyecek?

Merhaba, haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki etkisi ile iş ve para odaklı başlıyoruz. Geleceğimizi daha fazla düşünebilir ve para hesabı yapabiliriz. Ayrıca ailemizle ilgili de bir gündemimiz olabilir, anne ya da baba sorunlarıyla ilgilenebiliriz.

Devamını Oku 08.02.2021

Merkür retrosu başladı... 1 - 7 Şubat haftası nasıl geçecek?

Merhaba, haftaya ve yepyeni bir aya Ay’ın Başak burcundaki etkisiyle titiz ve detaycı bir başlangıç yapabilir, yarım kalan işleri hızlı bir şekilde yapıp iş hayatımıza yoğunlaşabiliriz. Sabah saatlerinde Ay ve Plüton arasında olumlu açı bize enerji verebilir, bir konuda dönüşüm yaşayabiliriz. Pazartesi 14:09’da Ay ve Venüs arasında gerçekleşecek olumlu açı haftaya güzel bir haberle başlamamızı sağlayabilir.

Devamını Oku 01.02.2021
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS