Mine Ayman Mine Ayman

Ay boşluktayken ani kararlar almayın!

27.08.2020 Perşembe | 15:52

27 Ağustos perşembe saat 15:00 itibariyle Ay boşluk etkisine girecek yani kafalar çok karışacak, yanlış kararlar almamak için akşam 20:37'yi bekleyin.

Bu akşam 20:37 itibariyle Ay oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak, ciddi konulara yoğunlaşabilir ve çok hırslı olabiliriz. Aşırı inatçılık yapmamaya dikkat etmek gerekir!

Maddi konular gündemde olabilir ve çıkarlarımızı daha çok düşünebiliriz.

Bu hafta cuma ve cumartesi iş odaklı olacağız ve maddi konulara yoğunlaşacağız. Çok kararlı ve hırslı olabilir, hedefe kilitlenebilir ve güçlü başlangıçlar yapabiliriz.

Bu pazar günü eğlenceye ve arkadaşlara zaman ayırabilir, sosyal ortamlarda keyifli zamanlar geçirebiliriz.

Sürpriz aşk gelişmeleri olabilir, ani bir ilişkiye başlayabilir ve ayaklarınız yerden kesilebilir. Ani ve sürpriz haberler alabilir ve çok şaşırabilirsiniz.

Diğer Yazıları

Aşk hayatı hareketleniyor! Romantik günler kapıda

Merhaba, haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki etkisiyle duygusal ve hassas bir başlangıç yapabiliriz. Pazartesi, salı ve çarşamba gündemimizde bu hafta ev, aile ve evlilikle ilgili konular olabilir.

Devamını Oku 22.02.2021

15-21 Şubat haftasında bizleri neler bekliyor?

Merhaba, haftaya Ay’ın Koç burcundaki etkisiyle enerji dolu bir başlangıç yapabilir, aklımızdaki konularla ilgili gerçekleştirmek için aceleci olabiliriz. Merkür retrosu hala devam ettiği için yeni hiç bir konuda acele etmemek ve bir şeyleri başlatmamak en doğrusu olacaktır. Bu dönemde en doğrusu yarım kalan işleri tamamlamak ve rutin işleri yapmaya devam etmek olmalıdır.

Devamını Oku 15.02.2021

8-14 Şubat haftası! Kova Yeniayı hangi burcu nasıl etkileyecek?

Merhaba, haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki etkisi ile iş ve para odaklı başlıyoruz. Geleceğimizi daha fazla düşünebilir ve para hesabı yapabiliriz. Ayrıca ailemizle ilgili de bir gündemimiz olabilir, anne ya da baba sorunlarıyla ilgilenebiliriz.

Devamını Oku 08.02.2021
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS