Mine Ayman Mine Ayman

Gizli konular açığa çıkabilir

25.08.2020 Salı | 09:13

Merhaba, haftaya Ay’ın Akrep burcundaki etkisi ile başlıyoruz. Çok tutkulu ve hırslı olabilir, aklımıza koyduğumuzu hayata geçirebiliriz.

Sezgilerimiz çok güçlü olabilir ve içimize doğanlar gerçekleşebilir. Derin konularda araştırmalar yapabilir ve bir dedektif gibi gizli konuları çözebiliriz. Bu etkiler salı günü de devam edebilir.

Salı günü 15:49 itibariyle Ay Yay burcunda ilerlemeye başlayacak ve özgürlüğü olan ihtiyacımı daha da artacak. Kafamıza göre özgürce hareket edebilir, yeni şeyler öğrenebiliriz. Seyahat planları yapabilir ve uzak bir yerlere gidip yeni insanlarla tanışabiliriz. Bu etkiler çarşamba ve perşembe günleri de devam edecek.

28 Ağustos Cuma ve cumartesi günü Ay Oğlak burcunda ilelerleyecek ve gündemimizde ciddi konular olacak. İş hayatımıza yoğunlaşabilir ve çıkarlarımızı daha fazla düşünüp korumak isteyebiliriz. Ailemizle ilgili bir gündemimiz olabilir ve daha geleneksel düşünebiliriz. Parayla ilgili konular gündemimizde olabilir ve yatırım yapmak için fırsatlarla karşılaşabiliriz.

Pazar günü ise Ay Kova burcunda ilerleyecek ve enerjimiz artacak, aklımıza estiği gibi davranabilir ve aklımıza gelen orijinal fikirleri hayata geçirebiliriz. Arkadaşlarla vakit geçirebilir ve sosyal ortamların tadını çıkartabiliriz.

Bu hafta özellikle Akrep, Yengeç, Balık ve Başak’lar kendilerini daha iyi hissedebilir, Aslan, Kova, Oğlak, Koç ve Boğa’lar gerginlik yaşayabilirler. İkizler, Yay ve Terazi’ler kararsızlıklara dikkat etmeliler.

 

Diğer Yazıları

Aslan dolunayı ve Merkür gerilemesi! Ani kavga ve kopuşlara dikkat! 

Merhaba, haftaya sabah saatlerinde Ay ve Merkür arasındaki olumlu açıyla güzel bir başlangıç yapabiliriz, sonrasında ise gece 21:52 olup Ay Yengeç burcunda geçecek kadar kafa karışıklıkları ve kararsızlıklar yaşayabiliriz. Önemli karar ve başlangıçlarınızı bu hafta salı gününe bırakmanız çok daha iyi olacaktır.

Devamını Oku 25.01.2021

Mars Boğa burcunda Uranüs ile birleşiyor! Etkileri ne olacak? 

Merhaba, haftaya Ay’ın Koç burcundaki etkisiyle enerjik ve cesur bir başlangıç yapabilir, aklımızdaki konuyla ilgili harekete geçebiliriz. Yeni başlangıçlar için kendimizi hazır hissedebiliriz

Devamını Oku 18.01.2021

11-19 Ocak haftası nasıl geçecek?

Merhaba, haftaya Ay boşlukta başlıyoruz yani Ay bir gezegenle önemli bir açı yapmayacak, bu yüzden kafamız çok karışık olacak ve hangi yöne gideceğimizi bilemeyeceğiz. Bugün önemli bir karar vermek ve harekete geçmek için uygun bir gün değil, sadece rutin işlerimizi yapmamız en doğrusu olacaktır.

Devamını Oku 11.01.2021
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS