Mine Ayman Mine Ayman

Gizli konular açığa çıkabilir

25.08.2020 Salı | 09:13

Merhaba, haftaya Ay’ın Akrep burcundaki etkisi ile başlıyoruz. Çok tutkulu ve hırslı olabilir, aklımıza koyduğumuzu hayata geçirebiliriz.

Sezgilerimiz çok güçlü olabilir ve içimize doğanlar gerçekleşebilir. Derin konularda araştırmalar yapabilir ve bir dedektif gibi gizli konuları çözebiliriz. Bu etkiler salı günü de devam edebilir.

Salı günü 15:49 itibariyle Ay Yay burcunda ilerlemeye başlayacak ve özgürlüğü olan ihtiyacımı daha da artacak. Kafamıza göre özgürce hareket edebilir, yeni şeyler öğrenebiliriz. Seyahat planları yapabilir ve uzak bir yerlere gidip yeni insanlarla tanışabiliriz. Bu etkiler çarşamba ve perşembe günleri de devam edecek.

28 Ağustos Cuma ve cumartesi günü Ay Oğlak burcunda ilelerleyecek ve gündemimizde ciddi konular olacak. İş hayatımıza yoğunlaşabilir ve çıkarlarımızı daha fazla düşünüp korumak isteyebiliriz. Ailemizle ilgili bir gündemimiz olabilir ve daha geleneksel düşünebiliriz. Parayla ilgili konular gündemimizde olabilir ve yatırım yapmak için fırsatlarla karşılaşabiliriz.

Pazar günü ise Ay Kova burcunda ilerleyecek ve enerjimiz artacak, aklımıza estiği gibi davranabilir ve aklımıza gelen orijinal fikirleri hayata geçirebiliriz. Arkadaşlarla vakit geçirebilir ve sosyal ortamların tadını çıkartabiliriz.

Bu hafta özellikle Akrep, Yengeç, Balık ve Başak’lar kendilerini daha iyi hissedebilir, Aslan, Kova, Oğlak, Koç ve Boğa’lar gerginlik yaşayabilirler. İkizler, Yay ve Terazi’ler kararsızlıklara dikkat etmeliler.

 

Diğer Yazıları

Aşk hayatı hareketleniyor! Romantik günler kapıda

Merhaba, haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki etkisiyle duygusal ve hassas bir başlangıç yapabiliriz. Pazartesi, salı ve çarşamba gündemimizde bu hafta ev, aile ve evlilikle ilgili konular olabilir.

Devamını Oku 22.02.2021

15-21 Şubat haftasında bizleri neler bekliyor?

Merhaba, haftaya Ay’ın Koç burcundaki etkisiyle enerji dolu bir başlangıç yapabilir, aklımızdaki konularla ilgili gerçekleştirmek için aceleci olabiliriz. Merkür retrosu hala devam ettiği için yeni hiç bir konuda acele etmemek ve bir şeyleri başlatmamak en doğrusu olacaktır. Bu dönemde en doğrusu yarım kalan işleri tamamlamak ve rutin işleri yapmaya devam etmek olmalıdır.

Devamını Oku 15.02.2021

8-14 Şubat haftası! Kova Yeniayı hangi burcu nasıl etkileyecek?

Merhaba, haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki etkisi ile iş ve para odaklı başlıyoruz. Geleceğimizi daha fazla düşünebilir ve para hesabı yapabiliriz. Ayrıca ailemizle ilgili de bir gündemimiz olabilir, anne ya da baba sorunlarıyla ilgilenebiliriz.

Devamını Oku 08.02.2021
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS