Mine Ayman Mine Ayman

Koç burcunda Dolunay haftası! Peki etkileri ne olacak?

28.09.2020 Pazartesi | 09:53

Merhaba, haftaya erken saatlerde gerçekleşecek Ay ve Venüs arasındaki sert açıyla başlıyoruz, sabah saatlerinde eş ya da arkadaşla tartışmalara dikkat, özellikle kadınlar çok hassas olabilir!

28 Eylül Pazartesi 10:19 itibariyle Ay Kova burcunda boşlukta ilerleyecek yani bir gezegenle önemli bir açı yapmayacak, bugün sadece rutin işleri yapıp akışta kalmak faydalı olacaktır.

Yeni kararlar için 1 Ekim gecesi gerçekleşecek Koç burcundaki Dolunay’ı beklemek, yanlış girişimlerde bulunmamak için daha doğru olacaktır.

Pazartesi saat 18:34 itibariyle Ay Balık burcunda ilerlemeye başlayacak, akşam saatlerinde daha duygusal ve hassas olabilir, çevremizdeki insanlara yardım edebiliriz. Bu hafta salı ve çarşamba günleri de Ay Balık burcunda olacak, Dolunay öncesi bitiş ve tamamlanmalar yaşayabilir, bazı konularla ya da insanlarla vedalaşabiliriz. Ayaklarımız çok hassas olabilir, ayak banyoları ve masaj iyi gelebilir. Ay Balık burcundayken mor rengi ve ametist taşı enerjiyi dengeleyebilir.

29 Eylül Salı 08:11 itibariyle karma ve disiplin gezegeni Satürn’ün Oğlak burcundaki retrosu bitecek. 17 Aralık’a kadar Oğlak burcunda ilerleyecek ve sonra Kova burcuna geçecek olan Satürn bu sürede maddiyat, kariyer ve ailevi konularla ilgili yeni sınavlar yaşamamızı etkileyebilir, ektiklerimizi hızlı bir şekilde biçmeye başlayabiliriz ve kadersel hesaplaşmalar yaşayabiliriz.

29 Eylül Salı gecesi Mars ve Satürn arasında gerçekleşecek sert açı kötü haberler getirebilir! Özellikle savaş, deprem, patlama ya da hastalık gibi durumlar gündemde olabilir!

1 Ekim Perşembe günü yeni aya Ay Koç burcundayken yeni kararlar alarak başlayabilir ve cesur bir ruh hali içinde olabiliriz. Bugün hayatımızdaki belirsiz bir konu netleşebilir, gizli bir şey ortaya çıkabilir ve böylece önemli bir bitiş ya da başlangıç yaşanabilir!

1 Ekim Perşembe gecesini cuma gününe bağlayan gece 00:05’de Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ani ve aceleyle tam olarak düşünülmeden alınan fevri kararlara sebep olabilir! Bu hafta Koç burcu Dolunayının etkisi altında olacağımız için şiddet içeren durumlara ve aşırı öfke patlamaları sonucu ortaya çıkabilecek sert kavgalara dikkat!

Bu hafta özellikle burcu ya da yükseleni Koç, Terazi, Yengeç ve Oğlak olanlar Dolunaydan daha fazla etkilenebilir ve ani olaylar yaşayabilirler. Ay Koç burcundayken kırmızı rengi ve kırmızı taşlar (lal, mercan, yakut) enerjinizi ve çekiciliğinizi arttırabilir.

2 Ekim Cuma 23:48’de aşk gezegeni Venüs artık Başak burcunda ilerlemeye başlayacak, 28 Ekim’e kadar Başak burcunda kalacak olan Venüs aşk hayatımızda daha titiz ve seçici olmamıza etki edebilir. Bu dönemde daha zor beğenir ve daha eleştirel olabiliriz. Hayatımızı düzene koymak ve sağlığımızla daha fazla ilgilenmek için harika bir zaman olabilir, sağlıklı beslenmeye ve düzenli spora başlayabiliriz. Burcu, yükseleni, Ay Burcu, Venüs’ü ya da Jüpiter’i Başak burcunda olanlar bu dönemde daha şanslı olabilir, yeni kazançlar elde edebilir ve yaptıklarıyla daha çok beğenilebilirler.

3 Ekim Cumartesi 18:13 itibariyle Ay Boğa burcunda ilerleyecek ve hafta sonu dinlenmek, tembellik yapmak isteyeceğiz. Evden çıkmak istemeyebilir ya da çıkmakta zorlanabiliriz. Doğada zaman geçirmek iyi gelebilir. İştahımız çok açık olabilir ve kilo almamak için dikkat etmek gerekebilir. Güzellikle ilgili işlemler yapılabilir, özellikle pazar günü kendimizle daha fazla ilgilenebiliriz. Ay Boğa burcundayken kırmızı ve turuncu renkleri enerjimizi arttırabilir. Kırmızı ve turuncu taşlar (mercan, yakut, aragonit, turuncu akik) üzerimizde taşınabilir.

4 Ekim Pazar 16:32 itibariyle dönüşüm gezegeni Plüton Oğlak burcundaki retrosunu bitirecek ve Plüton’un önümüzdeki haftalarda hızlanmasıyla birlikte hepimizin hayatında önemli bir dönüşüm yaşanacak. 2024’de kadar Plüton Oğlak burcunda ilerlemeye ve dünyayı özellikle ekonomi ve doğal afetlerle ilgili konularda dönüştürmeye devam edecek. Hepimiz için güzel ve huzurlu bir hafta yaşamamızı diliyorum.

Diğer Yazıları

Aşk hayatı hareketleniyor! Romantik günler kapıda

Merhaba, haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki etkisiyle duygusal ve hassas bir başlangıç yapabiliriz. Pazartesi, salı ve çarşamba gündemimizde bu hafta ev, aile ve evlilikle ilgili konular olabilir.

Devamını Oku 22.02.2021

15-21 Şubat haftasında bizleri neler bekliyor?

Merhaba, haftaya Ay’ın Koç burcundaki etkisiyle enerji dolu bir başlangıç yapabilir, aklımızdaki konularla ilgili gerçekleştirmek için aceleci olabiliriz. Merkür retrosu hala devam ettiği için yeni hiç bir konuda acele etmemek ve bir şeyleri başlatmamak en doğrusu olacaktır. Bu dönemde en doğrusu yarım kalan işleri tamamlamak ve rutin işleri yapmaya devam etmek olmalıdır.

Devamını Oku 15.02.2021

8-14 Şubat haftası! Kova Yeniayı hangi burcu nasıl etkileyecek?

Merhaba, haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki etkisi ile iş ve para odaklı başlıyoruz. Geleceğimizi daha fazla düşünebilir ve para hesabı yapabiliriz. Ayrıca ailemizle ilgili de bir gündemimiz olabilir, anne ya da baba sorunlarıyla ilgilenebiliriz.

Devamını Oku 08.02.2021
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS