Mine Ayman Mine Ayman

Yay burcundaki güneş tutulmasının burçlara etkileri

12.12.2020 Cumartesi | 14:35

Merhaba, 14 Aralık Pazartesi saat 19:16’da Yay burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek ve en çok burcu ya da yükseleni Yay, İkizler, Başak ve Balık olanlar etkilenecekler. Güneş tutulması gerçekleşmeden önce içsel sıkıntı ve belirsizlik hissedebilir, gerilip ani duygusal patlamalar yaşayabiliriz. Güneş tutulmasını sakin karşılamaya çalışmak ve mümkünse açık havada zaman geçirip stresi ve fazla enerjiyi atmak en iyisi olacaktır.

Güneş tutulması en çok sağlık sektörünü ve günlük hayatımızı etkileyecek. Sağlıkla ilgili yeni kararlar alınabilir, günlük hayatla ilgili yeni düzenlemeler yapılabilir ve herkes sağlığın önemini daha fazla anlayıp kendi sağlığıyla ilgili yeni kararlar alabilir. Yeni bir spora başlamak ya da diyete başlamak için harika bir zaman, ayrıca kötü alışkanlıklardan kurtulmak için de çok doğru bir zaman olabilir.

Bu dönemde kendimizi daha çok Spor, yabancı dil, din, felsefe, yurt dışı, mahkeme ve eğitim konularına yoğunlaştırabilir, bilgini değerini anlayıp yeni şeyler öğrenmek için çabalayabiliriz. Bu dönemde hastane, hapishane ve yeraltındaki her şeyle ilgili krizler yaşanabilir! Ulaşımla ve seyahatlerle ilgili yeni kural ya da yasaklar gelebilir. Yükselen burcunuza göre Güneş Tutulmasının etkilerini de bu yazımda paylaşıyorum.

Yükselen Koç; Seyahat, yurtdışı ya da eğitimle ilgili önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz. Mahkemeyle ilgili bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Yükselen Boğa; Alacak verecek konuları gündeminizde olabilir, borç ödeyebilir ya da bir alacağınızı tahsil edebilirsiniz. Bankayla ilgili bir gündeminiz olabilir.

Yükselen İkizler; Gündeminizde eşiniz ya da ortağınız olabilir, önemli bir karar almanız gerekebilir. İlişkinizle ilgili sınav yaşayabilirsiniz.

Yükselen Yengeç; Sağlığınızla daha fazla ilgilenebilir ve günlük hayatınızla ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz.

Yükselen Aslan; Aşk hayatınızla ilgili gelişme olabilir ve kendinizi yeni bir aşkın içinde bulabilirsiniz.

Yükselen Başak; Aileniz ya da evinizle ilgili bir gündeminiz olabilir. Evinizin içinde değişiklikler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Terazi; İletişim dünyanız canlanabilir ve kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Yeni bir anlaşma için kendinizi hazır hissedebilirsiniz.

Yükselen Akrep; Maddi konular gündeminizde olacak ve çıkarlarınızı daha fazla düşünecek, yeni bir şeylere sahip olmak için uğraşacaksınız.

Yükselen Yay; Kendinizle ilgilenecek, sosyal hayatınızı ve çevrenizi değiştirme kararı alacaksınız. Yeni çevre ve insanlar size iyi gelebilir, eski herkesten uzaklaşabilirsiniz.

Yükselen Oğlak; Eski bir konuyu artık tamamen kapatabilir, geçmişle vedalaşabilir ve bu yüzden üzüntü yaşayabilirsiniz, psikolojiniz hassas olabilir, manevi kayıplara dikkat.

Yükselen Kova; İdeallerinizle ilgili büyük kararlar alabilir ve hayatınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Güçlü dostlardan destek görebilirsiniz.

Yükselen Balık; Kariyerinizle ilgili çok önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir ya da var olan işinizle ilgili değişiklik yaşayabilirsiniz.

Diğer Yazıları

Aşk hayatı hareketleniyor! Romantik günler kapıda

Merhaba, haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki etkisiyle duygusal ve hassas bir başlangıç yapabiliriz. Pazartesi, salı ve çarşamba gündemimizde bu hafta ev, aile ve evlilikle ilgili konular olabilir.

Devamını Oku 22.02.2021

15-21 Şubat haftasında bizleri neler bekliyor?

Merhaba, haftaya Ay’ın Koç burcundaki etkisiyle enerji dolu bir başlangıç yapabilir, aklımızdaki konularla ilgili gerçekleştirmek için aceleci olabiliriz. Merkür retrosu hala devam ettiği için yeni hiç bir konuda acele etmemek ve bir şeyleri başlatmamak en doğrusu olacaktır. Bu dönemde en doğrusu yarım kalan işleri tamamlamak ve rutin işleri yapmaya devam etmek olmalıdır.

Devamını Oku 15.02.2021

8-14 Şubat haftası! Kova Yeniayı hangi burcu nasıl etkileyecek?

Merhaba, haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki etkisi ile iş ve para odaklı başlıyoruz. Geleceğimizi daha fazla düşünebilir ve para hesabı yapabiliriz. Ayrıca ailemizle ilgili de bir gündemimiz olabilir, anne ya da baba sorunlarıyla ilgilenebiliriz.

Devamını Oku 08.02.2021
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS