Mine Ayman Mine Ayman

Yeni Ay etkisi! Acil kararlar almayın...

18.08.2020 Salı | 16:17

Merhaba, bu hafta herkes 19 Ağustos Çarşamba 05:42’de Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay’ın etkisinde olacak. Yeni Ay zamanları içsel sıkıntı ve belirsizlik çok fazla olur. Hiç bir konuda acele etmemek ve yeni ani kararlar almamak faydalı olacaktır.

Yeni Ay gerçekleştikten bir kaç gün sonra yeni adımlar atabilir ve yeni başlangıçlar yapabiliriz. Yeni Ay Aslan burcunda gerçekleşeceği için ego savaşları yaşanabilir ve aşırı gurur yüzünden kayıplar olabilir. Özellikle hayatınızdaki yöneticilerle sorunlar yaşayabilirsiniz! Patron ya da müdürle tartışabilir ya da anne baba baskısı görebilir, eş ya da sevgiliyle ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz! Özellikle bu Yeni Ay burcu ya da yükseleni Aslan, Kova, Akrep ve Boğa olanları daha sert etkileyebilir, ani bitiş ya da kayıp yaşayabilirsiniz. Yükselen burcunuza göre yeni ay eklerini yazımın devamında okuyabilirsiniz.

Yükselen burcunuz Koç ise Yeni Ay size aşk ya tatil getirebilir, arkadaşlarınızla ya da çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Yükselen burcunuz Boğa ise Yeni Ay size ev hayatınızla ya da ailenizle ilgili bir gündem getirebilir, evinizle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz.

Yükselen burcunuz ikizler ise Yeni Ay size Bol bol iletişim, anlaşma ve kısa yolculuklar getirebilir.

Yükselen burcunuz Yengeç ise Yeni Ay size parayla ilgili bir gündem getirebilir. Çok fazla para harcayabilir ya da yeni bir kazanç elde edebilirsiniz.

Yükselen burcunuz Aslan ise Yeni Ay size yeni bir partner getirebilir. Yeni bir aşk ilişkisine başlayabilir ya da yeni bir ortaklığa adım atabilirsiniz.

Yükselen burcunuz Başak ise Yeni Ay size bir kayıp ya da üzüntü yaşatabilir. Gizli bir şey ortaya çıkabilir ve bir bitiş yaşayıp bir konu ya da insandan tamamen arınabilirsiniz.

Yükselen burcunuz Terazi ise Yeni Ay size yeni dostlar ve yeni idealler getirebilir, çok sosyal olup önemli bağlantılar yapabilirsiniz.

Yükselen burcunuz Akrep ise Yeni Ay size kariyerinizle ilgili önemli gelişmeler getirebilir. Yeni bir işe başlayabilir ya da çalıştığınız bir yerle ilgili bitiş yaşayabilirsiniz.

Yükselen burcunuz Yay ise Yeni Ay size seyahat fırsatı getirebilir, uzak bir yere gidip yeni insanlar tanışıp yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Yükselen burcunuz Oğlak ise Yeni Ay size parayla ilgili bir gündem getirebilir, bir borcunuzu ödeyebilir ya da bir alacağınızı tahsil edebilirsiniz. Bankayla ilgili bir gelişme de yaşayabilirsiniz.

Yükselen burcunuz Kova ise Yeni Ay size ilişkinizle ilgili önemli bir gelişme yaşatabilir. Sevgiliniz ya da eşinizle bitiş yaşayabilir ya da sorununuzu çözebilirseniz yolunuza daha güçlü bir şekilde devam edebilirsiniz.

Yükselen burcunuz Balık ise Yeni Ay size sağlıkla ilgili bir gündem getirebilir. Sağlığınızla daha fazla ilgilenebilir, kontrollerinizi yaptırabilir, gerekli ise bir tedaviye başlayabilirsiniz.

 

Diğer Yazıları

Aşk hayatı hareketleniyor! Romantik günler kapıda

Merhaba, haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki etkisiyle duygusal ve hassas bir başlangıç yapabiliriz. Pazartesi, salı ve çarşamba gündemimizde bu hafta ev, aile ve evlilikle ilgili konular olabilir.

Devamını Oku 22.02.2021

15-21 Şubat haftasında bizleri neler bekliyor?

Merhaba, haftaya Ay’ın Koç burcundaki etkisiyle enerji dolu bir başlangıç yapabilir, aklımızdaki konularla ilgili gerçekleştirmek için aceleci olabiliriz. Merkür retrosu hala devam ettiği için yeni hiç bir konuda acele etmemek ve bir şeyleri başlatmamak en doğrusu olacaktır. Bu dönemde en doğrusu yarım kalan işleri tamamlamak ve rutin işleri yapmaya devam etmek olmalıdır.

Devamını Oku 15.02.2021

8-14 Şubat haftası! Kova Yeniayı hangi burcu nasıl etkileyecek?

Merhaba, haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki etkisi ile iş ve para odaklı başlıyoruz. Geleceğimizi daha fazla düşünebilir ve para hesabı yapabiliriz. Ayrıca ailemizle ilgili de bir gündemimiz olabilir, anne ya da baba sorunlarıyla ilgilenebiliriz.

Devamını Oku 08.02.2021
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS