Reha Erus Reha Erus

Silvio’yu şok eden düğün

05.07.2022 Salı | 14:02

Paola Turci’nin sesini beğenirim. San Remo Şarkı Festivalinde adını duyurmuş ve ve haklı olarak uluslararası sahnelerde İtalyan ezgilerini sevdirmişti. Özellikle ‘Ragazza sola ragazza blu’ albümü büyük ses getirmişti. Yıllar önce ilk kez Roma Açık Tenis Turnuvasında tanışmıştık. İtalyan raket Paolo Cane’nin uzatmalı sevgilisiydi. Sonra gazeteci Andrea Amato ile kısa süren bir evlilik yaptı. Müzik ve hayır kurumları hayatının parçası oldu.

Francesca Pascale Napoli doğumlu güzel ve seksi bir genç kadındı. Showgirl dü. Hayalleri vardı. Öncelikle zengin bir sevgili bulmak, ayrıca hemen şöhrete ulaşmak. Bir taşla iki kuş vurdu. Gözüne bizim çapkın iş adamı ve kurt siyasetçi Silvio Berlusconi’yi kestirdi. Saplantısı vardı. Allem etti kallem etti Forza Italia partisine üye oldu.

Berlusconi’nin bir Napoli parti çalışmasına katıldı. Yanına gitti ‘Sizin hayranınızım’ diyerek eline telefon numarasını yazdığı kağıt parçasını sıkıştırdı. Berlusconi kendisinden 50 yaş küçük olan bu kadına gülümseyerek ‘Ne kadar da hızlısınız’ yanıtı verdi. Üç beş gün sonra Silvio Francesca’yı aradı. Büyük aşk başladı ve tam 10 yıl sürdü.

Bu süre içerisinde nişanlı kaldılar. Berlusconi, Francesca’yı siyasette ön plana çıkarttı. Kesenin ağzını açtı. Pahalı takılar, dört çekerler derken lüks villa satın aldı. Francesca ‘Çapkın Silvio’yu nasıl elde ettim?’ diye bir de kitap yazdı. Sonra Silvio Berlusconi yine Forza İtalia’da milletvekili seçilen 32 yaşındaki Marta Fascina’ya gönlünü kaptırdı. Francesca Pascale’yi 20 Milyon Euro tazminat ödeyerek hayatından çıkarttı.

Geçen hafta ünlü şarkıcı Paola Turci ve Francesca Pascale üzüm bağları ile ünlü Toskana’nın Montalcino kasabasında ki tarihi Velano kalesinde 30 davetlinin katıldığı sade bir törenle evlendiler.

Düğünleri de aynı kalede yapıldı. Gözler Berlusconi’ye çevrildi. Silvio pek renk vermemeye çalıştı. Ama İtalyan medyasına göre mutlak bir şok geçirdi. Bu sıra dışı ve çarpık ilişki başladığında Pascale hala Silvio ile birlikte miydi? Bu arada Francesca Pascale eski nişanlısı Berlusconi’nin armağan ettiği lüks villayı da 30 Milyon Euro’ya satışa çıkarttı.
Ne diyelim bir yastıkta kocasınlar.

Diğer Yazıları

İtalyan Parlamentosu'nda yaprak dökümü

İtalya’da 25 Eylül’de erken genel seçimler yapılacak. Teknokrat Başbakan Mario Draghi’nin güven oyu alamamasından sonra iki kez istifa etmesiyle çözülen Parlamentoda partiler arası transferler dolu dizgin sürüyor.

Devamını Oku 15.08.2022

Serena Williams’ı uğurlarken

Williams kardeşlerin küçüğü Serena Amerika Açık Tenis Turnuvası sonrası kortlara veda edeceğini açıkladı. Ablası Venus ile birlikte yıllarca tenis dünyasında söz sahibi olan Serena zor ama doğru bir karar verdiğini, 40 yaşında geleceği ile ilgili planlar yapması gerektiğini belirterek ‘Ailem ve işlerimle baş başa kalmak istiyorum’ dedi.

Devamını Oku 12.08.2022

Güle güle Sandy

Aslında acı haber bekleniyordu. Ama insan yine de konduramıyor işte. Dile kolay tam 30 yıl önce başlayan meme kanseri ile mücadelede evrelerin tek tek üstesinden gelen Avustralya’lı şarkıcı - sinema oyuncusu - aktivist Olivia Newton – John maalesef bu ölümcül hastalığa sonunda yenik düştü. Birkaç aydır Santa Ynez’deki çiftliğinde ‘Kanserle Mücadele Vakıfları’na bağış toplamakla yaşamının son günlerini geçiriyordu.

Devamını Oku 09.08.2022
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS