Adana polisinden tatilcilere 'dolandırıcılık' uyarısı

Adana polisinden tatilcilere 'dolandırıcılık' uyarısı
Adana polisinden tatilcilere 'dolandırıcılık' uyarısı

ADANA,(DHA)- ADANA'da Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, havaların ısınmasıyla birlikte Çukurova'nın yakıcı ve bunaltıcı sıcağında serinlemek isteyen vatandaşların huzurlu ve güvenli bir tatil geçirmelerini sağlaması için bilgilendirme çalışması yaptı. 

İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'ın talimatları doğrultusunda Yumurtalık ve Karataş ilçe sakinleri ile bu ilçelere günübirlik veya süreli olarak tatile gelenlerin huzurlu ve güvenli bir tatil geçirmelerini sağlamak amacıyla ilçe emniyet amirliği personeli, yunus ve güven timleri ile trafik ekiplerinin katılımı ile sahil, cadde, sokak, ev ve işyerlerinde vatandaşlar bilgilendirildi.

İlçelerde yapılan bilgilendirme çalışmasında öncelikle otodan, evden, işyerlerinden hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarına karşı vatandaşın dikkat etmesi gereken konular anlatıldı. Boğulma olaylarının önlenmesi amacıyla alınması gereken tedbirler konusunda vatandaşlar uyarıldı. Bilgilendirme broşürleri sahil, cadde, sokak, ev ve işyerlerinde vatandaşlara dağıtıltı.

Emniyet Müdürlüğünce yürütülen bu tür sosyal sorumluluk projelerinin süreceği bildirildi.


 


 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS