Ceyhan'ın işlek caddelerine dezenfekte tüneli kuruldu

Ceyhan'ın işlek caddelerine dezenfekte tüneli kuruldu
Ceyhan'ın işlek caddelerine dezenfekte tüneli kuruldu

Ceyhun ÖZER/CEYHAN,(Adana),(DHA)- CEYHAN Belediyesi koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında tedbirlerini arttırarak yaya trafiği en fazla olan caddelere dezenfekte tüneli kurdu. 
İlçedeki Çamlıyol İnönü Bulvarı ve Kızılay Caddesi’ne kurulan dezenfekte tüneli, 360 derecelik açıyla ve otomatik sensörler aracılığıyla devreye girip solüsyon buharı salgılayarak vatandaşları dezenfekte ediyor. Belediye ekiplerince yüzde yüz ekolojik ürünlerden üretilen solüsyon ve buharının insan sağlığına hiçbir zararlı etkisi bulunmadığı belirtilen dezenfekte tüneli ile salgının daha fazla kişiye bulaşmasının engellenmesi hedefleniyor.
Vatandaşların salgından etkilenmemeleri için önlemleri arttırdıklarını belirten Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, "Ceyhan’da çok yoğun bir şekilde kullanılan caddelerimizde önlemlerimizi en üst seviyeye çıkardık. Bizim için hemşehrilerimizin sağlığı çok önemli. Bu konuda elimizden geleni yapıyoruz. Hemşehrilerimden de kendi sağlıkları için tüm bu önlemlere uymalarını rica ediyorum. Lütfen evlerinizde kalın ve aldığımız tedbirlere uyun ve uygulayın. Bu hepimizin mücadelesi; bu felaketi her birlikte aşabiliriz" diye konuştu.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS