AK Parti Adana İl Başkanı Ay: Ceyhan Devlet Hastanemiz yakında hizmete girecek

AK Parti Adana İl Başkanı Ay: Ceyhan Devlet Hastanemiz yakında hizmete girecek
AK Parti Adana İl Başkanı Ay: Ceyhan Devlet Hastanemiz yakında hizmete girecek

ADANA,(DHA)- AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, inşaatı son aşamaya gelen Ceyhan Devlet Hastanesi 'nde incelemelerde bulundu. Başkan Ay, hastanenin çok yakın bir zamanda hizmete gireceğini duyurdu. 
AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, beraberinde İl Sağlık Müdürü Ahmet Özer, Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz, AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül, İlçe Sağlık Müdürü Hürrem Cebeci, Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Barış Kartal, DSİ Şube Müdürü Mustafa Yırcal Gamgam, Orman İşletme Şefi Sabahattin Bağbul ve İl Başkan Yardımcılarıyla inşaatı bitmek üzere olan Ceyhan Devlet Hastanesi'nde incelemelerde bulundu. Hastane inşaatını gezen Başkan Ay, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
AK Parti Adana İl Başkanı Ay, Ceyhan Devlet Hastanesi'nde 92 ayakta tedavi polikliniği, 7 ameliyathane, 14 hemodiyaliz cihazı, genel acil servisi, 26 erişkin ve 14 yeni doğan yoğun bakım yatağı bulunacağını söyledi. Başkan Ay, "Göreve geldiğimiz günden buyana Adana'mızdaki tüm yatırımların takipçisi oluyoruz. Bugün de Ceyhan Devlet Hastanesi'nde yapılan çalışmaları yerinde inceledik. Hükümetimizin Ceyhanımıza kazandırdığı devasa eserin gururunu yaşıyoruz" dedi.
Ceyhan Devlet Hastanesi'nin çok yakında hizmete gireceğini belirten Başkan Ay, "Ceyhanımıza hizmet verecek hastanemizin inşaatı tamamlandı. Çevre düzenlemesi ise  kısa sürede tamamlanacaktır. Hastanemiz en kısa sürede hemşehrilerimizin hizmetine girecek. Hastanemiz muhteşem olacak, Ceyhanımıza çok yakışacak. Ceyhanımıza ve Adanamıza hayırlı uğurlu olsun. Bu muhteşem eseri ilçemize kazandıran başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Genel Başkan Yardımcımız ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik, Genel Başkan Yardımcımız ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanımız Jülide Sarıeroğlu, Sağlık Bakanımız, milletvekillerimiz ile emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS