AK Parti Adana'da 2 bin kişilik bayramlaşma

AK Parti Adana'da 2 bin kişilik bayramlaşma
AK Parti Adana'da 2 bin kişilik bayramlaşma

ADANA,(DHA)- AK Parti Adana İl Başkanlığı'nda genel başkan yardımcıları, milletvekilleri ve belediye başkanlarının da katılımıyla telekonferans yoluyla 2 bin kişiyle bayramlaşma programı gerçekleştirildi. 
AK Parti Adana İl Başkanlığı'nın düzenlediği program, bayramın ikinci günü gerçekleştirildi. İki aşamada yapılan bayramlaşma programın ilkine, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti Adana İl Koordinatörü, Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, Adana Milletvekilleri Tamer Dağlı, Mehmet Şükrü Erdinç, Ahmet Zenbilci, Abdullah Doğru ile AK Parti il ve ilçe 3 kademe başkanları katıldı. İkinci grup bayramlaşmaya genel başkan yardımcıları, milletvekilleri ve ilçe başkanlarının yanı sıra Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü, Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, belediye meclis üyeleri ve mahalle başkanları katıldı. Her iki telekonferans aşamasında, toplam 2 bin kişi bayramlaştı.
Salgın sebebiyle zor bir dönemden geçildiğini hatırlatan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, bu zorlu süreci AK Parti teşkilatlarının güçlü bir şekilde atlattığını, sahada vatandaşlara ulaşma noktasında tedbirlere de uyarak yüksek bir performans sergilediğini söyledi. Telekonferansa katılanların yanı sıra tüm Adanalılar'ın bayramını kutlayan Çelik, "Hepinizin bayramı mübarek olsun. Büyüklerinize hürmetlerimizi iletiyoruz. Sağlık, sıhhat içerisinde nice bayramlara erişmeyi Allah nasip etsin" dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı, Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu da "Eski bayramlar gibi değil. Elleri öpemedik. Büyüklerimizle hasret gideremedik. Uzaktan video konferansla, teknolojiyi kullanarak bayramlaşıyoruz. Bayramda sakağa çıkma kısıtlaması da olduğu için geçmişten farklı bir bayram geçiriyoruz. Bu milletimizin sağlığı için, Türkiye'nin bugüne kadar elde ettiği başarıları, daha kısa sürede, daha hızlı şekilde yoluna koyabilmek için alınan bir önlem. Her şey milletimizin, vatandaşlarımızın sağlığı için. İnşallah Kurban Bayramı'mızı sağlık, sıhhat ve afiyetle, yine o eski alıştığımız şekilde, yine Adana sıcağında vatandaşlarımızla kucaklaşarak kutlamayı Allah nasip etsin" diye konuştu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir de AK Parti Adana teşkilatlarının başarısına vurgu yaparak telekonferans katılanların bayramını kutladı.
BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ
AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay da tüm katılımcılara teşekkür ederek "Biz AK Parti teşkilatı olarak çok büyük bir aileyiz. Biz her bayram teşkilat mensuplarımızla, vatandaşlarımızla, büyük coşku içerisinde bayramlaşma gerçekleştiriyoruz. Bu bayramda da bu geleneği bozmamak adına teknolojiyi kullanarak büyük bayram buluşmamızı gerçekleştirdik. İnşallah bundan sonraki bayramlarda yine kucaklaşarak coşku içerisinde kutlarız" diye konuştu.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS