AKAMDER'den esnaflara ucuz konut teklifi

AKAMDER'den esnaflara ucuz konut teklifi
AKAMDER'den esnaflara ucuz konut teklifi

ADANA,(DHA)- ADANA Kamu Müteahhitleri Derneği (AKAMDER) Başkanı Mustafa Karslıoğlu, kentteki esnaflara TOKİ benzeri ucuz konut projeleri üretmek için Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne çağrıda bulundu.
Başkan Karslıoğlu ve beraberinde Başkan Vekili Sayım Azmaz, Genel Sekreter Adnan Kemali Ünal ile Başkan Yardımcısı Mehmet Ali İnan, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) başkanlığına seçilen Niyazi Göğer‘e 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. AKAMDER yöneticileri, Başkan Niyazi Göğer ve yönetim kurulu üyeliğine seçilen arkadaşlarına başarı dileğinde bulundu. AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, Başkan Göğer ile sohbetinde şunları söyledi:
"Adana’daki esnaflarımız için küçük ama çok kullanışlı ucuz konut projeleri üretip sizlere sunalım. TOKİ benzeri yapılan ikamet konutlarını sahiplendirelim. Ayrıca esnaflarımıza yönelik E-Ticaret uygulamalarını sadece Adana ismiyle vasıflandıralım. Bu sadece Adana esnafımıza ait E-Ticaret uygulaması olsun. Ekonomimizin temel direği olan esnaflarımızı korumak ve onlara fayda sağlayacak üzerimize düşen her türlü görevleri yapmaya hazırız."
İŞ BİRLİĞİNE HAZIRIZ
Adana ESOB Başkanı Niyazi Göğer ise ziyaret nedeniyle memnuniyet duyduğunu belirterek şunları kaydetti:
"Pandemi nedeniyle iş yerlerini kapalı tutmak zorunda kalan esnaflarımız zor günler yaşadı. İşlerimizin zayıflaması da bizleri oldukça zorda bıraktı. Ancak, hükümetimiz esnafımız için elinden gelen her türlü destek ve fedakarlığı sağlıyor. Kamu bankaları aracılığıyla verilen uygun krediler esnaflarımızı rahatlattı ve piyasaya bir hareketlilik kazandırdı. Bu anlamda bizler de Adana’daki tüm sivil toplum kuruluşlarıyla, esnafımızın yararına olacak tüm projelerde iş birliğine açık ve hazırız."

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS