Balcalı Hastanesi hemşireleri doğada sağlık yürüyüşü yaptı

Balcalı Hastanesi hemşireleri doğada sağlık yürüyüşü yaptı
Balcalı Hastanesi hemşireleri doğada sağlık yürüyüşü yaptı

Malik GÖDELİNER/ADANA, (DHA - ÇUKUROVA Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesinde görev yapan sağlık çalışanları, sağlık için doğa yürüyüşü etkinliği düzenledi.

'Sağlık için doğaya’ sloganıyla düzenlenen yürüyüşe 70 sağlık çalışanı katıldı. Hastane çalışanları Karaisalı’ya bağlı Kapıkaya Kanyonu, Varda Köprüsü (Alman Köprüsü) ve Yerköprü'de hem yürüyüş yaptı, hem de bol bol anı fotoğrafları çekilerek günü ölümsüzleştirdi. Sağlık için yürüyüş yapmanın önemine dikkat çeken Balcalı Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Yasemin Özgök Topuksal, "Bizler de sağlıklı kalmak için hareketli geçen çalışma yaşamı içinde kendimize zaman ayırıp, psikolojik açıdan güçlü olmak için yürüyoruz. Yoğun iş temposundan uzaklaşıp, doğa ile iç içe olmakla, hem düşüncelerimizi hem de zihnimizi güçlendirmektir amacımız. Sonrasında da iş hayatımıza daha enerjik olarak döneceğimizi düşünüyoruz" dedi.

Hastane çalışanlarının ‘sağlık için doğaya’ etkinliği, kamp alanında yaptıkları ip atlama ve çuval yarışı gibi sportif faaliyetleri ile sona erdi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS