Başkan Akay: Bugünün ve yarının teminatı gençlerdir

Başkan Akay: Bugünün ve yarının teminatı gençlerdir
Başkan Akay: Bugünün ve yarının teminatı gençlerdir

ADANA,(DHA)- SEYHAN Belediyesi Bakımyurdu Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi'nde (SEYMER) ücretsiz olarak üniversiteye hazırlanmaları sağlanan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) kursiyerleri Başkan Akif Kemal Akay'ı ziyaret ederek katkılarından dolayı teşekkür etti. Başkan Akay, "Bugünün ve yarının teminatı gençlerdir'' dedi.

Seyhan Belediyesi’nin gençlere sunduğu eğitim desteğinden faydalanan YKS'ye hazırlanan kursiyerler, Başkan Akif Kemal Akay'ı meclis salonunda ziyaret etti. Öğrenciler, ücretsiz kurs imkanı ve test kitapları katkısı nedeniyle Başkan Akay'a çiçek verip teşekkür etti. Öğretmenlerin de katıldığı ziyarette, kursiyerler kendilerine sunulan ücretsiz kurs ve yardımcı kitap desteğinin okuma isteklerine güç kattığını belirtti.

Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyet'i gençlere emanet ettiğini anımsatan Başkan Akay, "Bugünün de yarının da teminatı sizlersiniz. Biz size elimizden geldiğince yardımcı olacağız. Siz de çok çalışarak insanlığa yardımcı olacaksınız. Hepinizin arzu ettiği iyi üniversitelere gideceğinize kuşkum yok. Sizlere başarılar diliyor, öğretmenlerinize de teşekkürlerimizi sunuyorum" dedi.

Başkan Akay, öğretmenler ve kursiyerler hatıra fotoğrafı çektirdi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS