Başkan Zeydan Karalar'dan itfaiye personeline sertifika

Başkan Zeydan Karalar'dan itfaiye personeline sertifika
Başkan Zeydan Karalar'dan itfaiye personeline sertifika

ADANA,(DHA)- ADANA Büyükşehir Belediyesi itfaiye personeline, stres yönetimi, iletişim ve madde bağımlılığıyla mücadele konulu verilen seminerin ardından sertifikaları dağıtıldı.

Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’nca verilen seminerin ardından İtfaiye Daire Başkanlığı’nda düzenlenen sertifika törenine katılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, "Belediye çalışanı da, halkı da mutlu olan ve iyi hizmet alan bir Adana çabasındayım" dedi.

Başkan Karalar, itfaiye personeli ile bir araya gelerek son dönemde Adana’da yaşanan sel felaketindeki başarılı çalışmalarından dolayı kutladı. Belediye personelinin, kurmak istedikleri çalışma sistemini anladığına değinen Başkan Karalar, "Yangında, selde, yağmurda başarılı çalışmalarını yakinen takip ettim. Bu sertifikalar eğitim sertifikası ama bir tebrik sertifikası olarak kabul edin. Bir yangın olduğunda bizim kardeşlerimiz ve devletin, milletin malı zarar görüyor. Hem selde hem yangında Adana Büyükşehir Belediyesi büyük başarı gösterdi. Bütün arkadaşları yürekten tebrik ediyorum" diye konuştu.

Belediye çalışanının ve halkın mutlu olduğu bir kent istediğine değinen Karalar, "Ne kadar iyi görev yaparsak kentimizin değeri o kadar artar. Ben belediye çalışanlarının ve halkın mutlu olduğu bir Adana istiyorum. Bizim Adana’yı dönüştürüp değiştirmemiz, olumsuz görüntülerden kurtarmamız lazım. Bunun da bir maddi karşılığı var. Bunu bulmak belediye başkanının görevi. Ben de bunu yapmaya çalışıyorum ve yapacağız" dedi. 

Başkan Zeydan Karalar, sertifikaların dağıtılmasının ardından personelle birlikte yemek yedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS