Büyükşehirin asfalt hamlesi devam ediyor

Büyükşehirin asfalt hamlesi devam ediyor
Büyükşehirin asfalt hamlesi devam ediyor

ADANA,(DHA)- ADANA Büyükşehir Belediyesi ekipleri koronavirüsle mücadele sürecinden kontrollü normalleşmeye geçişle birlikte asfalt çalışmalarına hızlandırdı.
Adana Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol İşleri Şube Müdürlüğü ekipleri ilçe, köy ve yaylalarda yaptıkları çalışmaların yanısıra kent merkezinde de yoğun bir asfalt çalışması başlattı. Ekipler Tellidere Mahallesi’nde 12 bin metrekare asfalt yenileme çalışması gerçekleştirdi.
Tellidere Mahallesi Muhtarı Cemile Girici uzun yıllardır asfalt bekleyen sokakta yapılan asfaltın kendilerini mutlu ettiğini belirterek, "Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar yıllardır beklediğimiz asfalt hasretimizi sonlandırdı. Başkan Karalar’a ve ekibine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz" dedi.
Doğankent Bahçelievler Mahallesi’ndeki asfalt çalışmasında da halk kışın çamurdan yazın tozdan kurtuldu. Bölgedeki asfalt çalışmaları plan ve program çerçevesinde artarak devam ediyor. Kaşobası-Memişli arasında da asfalt çalışmalarını sürdüren ekipler bu bölgede 9 buçuk kilometrelik yolu asfaltladı. Kaşobası-Memişli arasındaki çalışmanın tamamlanmasıyla bölgedeki köyler de kent merkeziyle ulaşımda rahatlığa kavuştu. Kaşobası Mahalle Muhtarı Hamiye Coşkun da mahallesinde gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı Başkan Zeydan Karalar’a teşekkür etti.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS