ÇÜ İletişim Fakültesi mezunlarını uğurladı

ÇÜ İletişim Fakültesi mezunlarını uğurladı
ÇÜ İletişim Fakültesi mezunlarını uğurladı

ADANA,(DHA)- ADANA'da Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) İletişim Fakültesi 2018-2019 eğitim ve öğretim yılı mezuniyet törenini Mithat Özsan Amfisi’nde gerçekleştirdi. İletişim Bilimleri bölümünün dördüncü, Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nün ise ikinci dönem öğrencileri keplerini havaya fırlatarak mezun oldu.

ÇÜ İletişim Fakültesi mezuniyet töreni saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Törene Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, Dekan Prof. Dr. Hatice Çubukçu, akademisyenler, öğrenciler ve aileleri katıldı. Açılış konuşmasını öğrenciler adına Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nden Aysun Övekal, İletişim Bilimleri Bölümü’nden de Mine Karaçeli yaparken daha sonra kürsüye Dekan Prof. Dr. Hatice Çubukçu çıktı. Prof. Dr. Çubukçu, öğrencilerin eğitimde ve öğretiminde görev yapan akademisyenlere teşekkür ederek, öğrencilere değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip edip çağın gereklerini yerine getirmelerini istedi.

Fakülte birincisinin yaş kütüğüne adını çakmasının ardından Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar diploma ve plaketini takdim etti. Dereceye giren öğrencilere diploma ve plaketlerinin verilmesinin ardından bölüm akademisyenleri öğrencilere diplomalarını dağıtırken tören öğrencilerin keplerini havaya atmasıyla son buldu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS