Çukurova Başkanlık Kupası sahiplerini buldu

Çukurova Başkanlık Kupası sahiplerini buldu
Çukurova Başkanlık Kupası sahiplerini buldu

ADANA,(DHA)- ÇUKUROVA Belediyesi, Adana Yüreğir Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü ile birlikte düzenlediği ve geleneksel hale getirilmesi planlanan Çukurova Belediye Başkanlığı Kupası Trap Şampiyonası tamamlandı, kupalar sahiplerini buldu.

Sarıçam Yücel Kılıçyaldır Atış Poligonu’nda gerçekleştirilen şampiyonaya; Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Sefa Saygıdeğer, Avcılık ve Av, Yaban Hayatı Koruma Konfederasyonu (AYHAK) Başkanı Ersin Düzyol, Doğa Ve Milli Parklar Koruma (DKMP) 7. Bölge Müdürü Turgut Çangır, DKMP 7 Bölge Adana İl Şube Müdürü Yakup Atıcı, Sarıçam İlçe Gençlik Spor Müdürü Ali Bilgiç, Çukurova Belediye Başkanı Özel Kalem Müdürü İdris Çınar, milli sporcu Hakan Yüzbaş, Retay Team, Orhan Arıcı, sporcular ve aileleri katıldı. Yarışmada trap atışı gerçekleştiren Başkan Soner Çetin de 6 atışta 6 vuruş gerçekleştirerek büyük alkış aldı.

Adana Yüreğir Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Başkanı Yunus Zorlukol, “Çukurova Belediyesi, Retay ve Özler Av sponsorluğunda kulübümüz tarafından düzenlenen Çukurova Belediyesi Başkanlık Kupası trap yarışmamızı gerçekleştirdik. Çevre il ve ilçelerden avcı dernekleri ile sporcuların aileleri ve çocuklarıyla katıldıkları, adeta şölen havasında geçen müsabakalarımızda ödül alan sporcularımızı kutluyor ve şampiyonaya destek olan, kulübümüzden desteklerini esirgemeyen tüm sponsorlarımıza şahsım ve derneğim adına teşekkür ediyorum. Yarışmaya katılan tüm av camiasına şükranlarımızı sunuyor, tüm sporcuların başarılarının devamını diliyorum" diye konuştu. 
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de, “Adana Yüreğir Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Derneği ile birlikte düzenlediğimiz Çukurova Belediyesi Başkanlık Kupası Trap Şampiyonasına katıldık. Şampiyonanın atıcılık sporuna önemli katkılar sağlayacağına inanıyor, şampiyon olan sporcularımızı tebrik ediyorum” dedi.

Üç kategoride gerçekleştirilen Çukurova Belediyesi Başkanlık Kupası şampiyonasında, profesyonel kategorisinde birinciliği Murat Tamer alırken, ikinciliği Bekircan Yüzerçetin, üçüncülüğü ise Faruk Doğar elde etti. Turnuvaya katılan tüm sporculara da çeşitli ödüller verildi.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS