Çukurova Üniversitesi'nde kayıt heyecanı başladı

Çukurova Üniversitesi'nde kayıt heyecanı başladı
Çukurova Üniversitesi'nde kayıt heyecanı başladı

ADANA,(DHA)- ÇUKUROVA Üniversitesi (ÇÜ) 2019-2020 eğitim-öğretim yılı kayıtları başladı. Kayıtlar, 23 Ağustos’ta sona erecek.

ÇÜ Sakıp Sabancı Spor ve Sergi Salonu ile Ceyhan Mühendislik Fakültesi, Kozan İşletme Fakültesi, Ceyhan Veteriner Fakültesi, Kozan, Karaisalı, İmamoğlu, Ceyhan, Yumurtalık ve Pozantı Meslek Yüksekokullarında ilk kayıt heyecanı yaşandı. Kayıtlar, 19-23 Ağustos tarihleri arasında fakültelere göre belirlenen tarihlerde gerçekleştirilecek. Kayıt merkezine gelerek kayıt yaptıracak adayların işlemleri www.cu.edu.tr adresinde yer alan tarihlere göre yapılacak.

İLK KAYDI REKTÖR YAPTI

Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, Eğitimden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şeref Erdoğan, Genel Sekreter Nazan Karataş ve Öğrenci İşleri Daire Başkanı Nazım Altan ilk gün kayıt yaptıran öğrenci ve aileleriyle bu heyecana ortak oldu. Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar öğrenci ve ailelerine seslenerek Çukurova Üniversitesini tercih ettikleri için teşekkür etti. Prof. Dr. Kibar kayıt sistemi ile ilgili velilere ve öğrencilere bilgi vererek numaratörlü sıra sistemi ile seri şekilde sorunsuz kayıtların yapıldığını söyledi. Daha sonra numaratörden ilk sırayı alan ve Tıp Fakültesi'ne yerleşmeye hak kazanan Samet Öztürk'ün kaydını Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar gerçekleştirdi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS