Çukurova Üniversitesi'nden Varşova’da işbirliği

Çukurova Üniversitesi'nden Varşova’da işbirliği
Çukurova Üniversitesi'nden Varşova’da işbirliği

ADANA,(DHA)- ÇUKUROVA Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar ve beraberindeki heyet Erasmus+ hareketliliği kapsamında Varşova’ya gitti. Warsav Üniversity Of Life Sciences-SGGW’yı ziyaret eden Çukurova Üniversitesi heyeti, önemli işbirliği görüşmeleri yaptı. 

Varşova Üniversitesi-SGGW’nin daveti üzerine Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Dış İşleri Birimi Başkanı Prof. Dr. Harun Arıkan ve Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Erten’den oluşan Çukurova Üniversitesi heyeti, Erasmus+ çerçevesinde uzun süredir işbirliği içerisinde bulunulan Varşova Life Sciences Üniversitesi’ne ziyarette bulundu. Polonya'nın ilk 5 üniversitesi içerisinde yer alan Warsav Üniversity Of Life Scıences-SGGW’yı ziyaret eden Çukurova Üniversitesi heyeti, Rektör Prof. Dr. Wieslaw Bielawski ve Dış İlişkilerden sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Michal Zasada ile görüşerek iki üniversite arasında belirli alanlarda çift diploma, staj hareketliliği ve öğrenci değişimini içeren daha geniş bir işbirliğinin yapılması konularında prensip kararına vardı.


ÇİFT DİPLOMA KONUSU ELE ALINDI

Daha sonra Çukurova Üniversitesi heyeti, Gıda Bilimleri Fakültesi Gıda Güvenliği ve Tüketimi Fakültesi Dekanı, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı ve bölüm başkanlarıyla görüşmeler yaparak öğretim üyesi değişimi, öğrenci değişimi ve çift diploma konularını detaylı bir şekilde ele aldı. Rektör Prof. Dr. Kibar, Rektör Kibar başkanlığındaki heyet Varşova’da Erasmus+ Plus kapsamında öğrenim gören Çukurova Üniversiteli öğrencilerle bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS