“Cumhur İttifakı, Adana’da huzurun teminatıdır”

“Cumhur İttifakı, Adana’da huzurun teminatıdır”
“Cumhur İttifakı, Adana’da huzurun teminatıdır”

ADANA,(DHA)- ADANA Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Cumhur İttifakı Seyhan Belediye Başkan Adayı Fikret Yeni ile birlikte Vedat Dolakoy Büyük Sebze Hali ve 25 Nolu Yeşilevler Dolmuşçular Kooperatifi’ni ziyaret ederek hal ve dolmuşçu esnafının sorun ve taleplerini dinledi.
Ziyarette konuşan Fikret Yeni, “Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü Beyle birlikte Seyhan için projelerimiz hazır. Seyhan’a yeni bir gelecek inşa edeceğiz” dedi.
Şehrin geleceği için hayata geçirdiği projelerin ulaşım odaklı, dönüşüm ve yenilemeyi de kolay kılan projeler olduğunu belirten Başkan Sözlü, Adana’ya 153 yeni otobüs kazandırdıklarını ancak yeni hat açmadıklarını, var olan kooperatiflerin sayısının artmadığını ifade ederek “15 yıl Ceyhan Belediye Başkanlığı dönemimde var olan hat sayısını arttırmadım, Adana’da da aynı şekilde beş yıllık görev sürecimde bir tane ek hat açmadım, ikinci beş yıllık hizmet dönemimde de böyle olacak” diyerek var olan dolmuş kooperatiflerinin sayısının arttırılmayacağını söyledi.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS