Hakemler, sezonu açtı

Hakemler, sezonu açtı
Hakemler, sezonu açtı

ADANA,(DHA)- 2021-2022 İLYAS Ayan Futbol Sezonu’nun açılışına Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de katıldı.
Adana hakem camiası, 2021-2022 Futbol Sezonu’nun açılışını yaptı. Gündüz Tekin Onay Tesisleri’nde yapılan açılış törenine Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in yanı sıra, TFF Bölge Müdürü Akif Oflaz, İl Hakem Kurulu Başkanı Burak Cem Tahiroğlu, Sarıçam Spor Müdürü Kadir Gül, Futbol İl Temsilcisi Bülent Oymacı, Saha Komiserleri Dernek Başkanı Mahmut Uzunoğlu ve ASKF Genel Sekreteri Ergin Ulun da katıldı.
Başkan Soner Çetin törende yaptığı konuşmada, İlyas Ayan’ı hayatının son dönemlerinde tanıma şansı yakaladığını belirterek, buradaki hakemlerden yeni İlyas Ayanların çıkacağına olan inancını ifade etti.
Başkan Soner Çetin, sporu bir bütün olarak düşünmek gerektiğini belirterek, “Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için spora yönlendirmek lazım. Biz de bu anlayışla futbol kulübü, salon sporları demeden tüm amatör kulüplerimize ayrım yapmadan destek veriyoruz. 12 yaş altı futbol turnuvası düzenledik ve devam ediyor. Tüm çocuklarımıza turnuva başında kupa ve madalyalarını vererek burada kazanan kaybeden olmadığı mesajını verdik. Amacımız çocuklarımızın spor devam etmesini sağlamak” dedi.
Uzun yıllardır özlemi duyulan Süper Lig hasretini Adana Demirspor’un dindirdiğini, Adanaspor’un da Adana’yı 1’inci Ligde temsil ettiğini hatırlatan Başkan Soner Çetin, takımların başarısının hakemleri de yukarıya taşıyacağını anlattı.
Başkan Soner Çetin, Çukurova Belediyesi’nin futbol kulübü ile amatör futbola destek verdiğini, bunun yanında Adana’yı ilk kez 1’inci Ligde temsil eden kadın voleybol takımının kurulduğunu söyledi. Kadın voleybol takımının Sultanlar Ligi hedefi ile mücadele ettiğini hatırlatan Başkan Soner Çetin, bu takıma tribünde destek verilmesini istedi.
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Adana Şube Başkanı Tülay Tapcı da konuşmasında 2021-2022 futbol sezonuna İlyas Ayan isminin verilmesinin kendilerini onurlandığını söyledi.
Konuşmaların ardından hakem camiasına emeği geçenlere plaketleri verildi.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS