LGS'de derece yapan öğrencilerden Başkan Kocaispir'e ziyaret

LGS'de derece yapan öğrencilerden Başkan Kocaispir'e ziyaret
LGS'de derece yapan öğrencilerden Başkan Kocaispir'e ziyaretADANA,(DHA)- YÜREĞİR Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, belediye olarak düzenledikleri 'eğitime destek' kurslarında eğitim gören LGS Türkiye birincisi Sabiha Gökçe Tepedelen ile sınavda dereceye giren öğrencileri konuk etti.

Murat Göğebakan Kültürevi öğrencilerinden Sabiha Gökçe Tepedelen, katıldığı LGS sınavında bütün sorulara doğru cevap vererek 500 tam puanla Türkiye birincisi oldu. Kültürevlerinde eğitim alan Gökay Emin Sarıkaya, Aleyna Teke, Cemile Sevde Eşit, Fatma Sıla Tepeli, Talip Efe Şevik ise yüzde 1’lik dilime girerek, Adana’daki Fen Liseleri'ne girme hakkı elde etti. Başkan Kocaispir’i ziyaret eden başarılı öğrenciler, eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kocaispir ise öğrencileri kutlayarak çeşitli hediyeler takdim etti.DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Öğrencilerin Yüreğir’in gurur kaynağı olduğunu belirten Başkan Kocaispir, “Kültürevlerimizdeki eğitime destek kurslarımızda düzenli sistemli bir çalışma yapıyoruz. Gençlerimiz, çocuklarımız huzurlu bir ortamda sınavlara hazırlanıyor, kıymetli vakitlerini en güzel şekilde değerlendiriyorlar. Bu yavrularımız gerçekten önemli bir başarı elde ettiler ve Yüreğirimizin, bizim gurur kaynağımız oldular. Her zaman desteklerimizle yanınızda olacağız" dedi.
Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS